رئیس جمهور شهید به گونه ای زیست که یاد و نام وی در دل ها و جان های ملت ایران ماندگار شد

رئیس جمهور شهید به گونه ای زیست که یاد و نام وی در دل ها و جان های ملت ایران ماندگار شد

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از مازندران ، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در ویژه برنامه فرهنگی هنری «سوگ جمهور» ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سیدالشهدای خدمت حضرت آیت الله رئیسی و همراهانش، با بیان اینکه خدمت به مردم راه ماندگاری افراد در طول تاریخ جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: دولت یک ماهه شهید رجایی در اذهان ملت نقش بسته است.

وی به تلاش های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت برای دیده نشدن اشاره کرد و افزود: سیره عملی این شهید والامقام موجب دیده شدن ایشان شد.

عزیززاده گرجی به سیره عملی و اخلاقی شهید رئیسی اشاره کرد و گفت: رئیس دولت مردمی سیزدهم به گونه ای زیست که یاد و نام وی در دل ها و جان های ملت ایران و دیگر ملت های آزادی خواه دنیا ثبت و ضبط شد.

وی به خصیصه مردمداری شهید جمهور اشاره و خاطرنشان کرد: آیت الله رییسی خدمت به مردم و مدارا کردن با مردم در همه ی شرایط را به مدیران تاکید داشتند.

عزیززاده گرجی با بیان اینکه هیچ شانی بالاتر از خدمت به مردم وجود ندارد، گفت: آیت الله رئیسی در سفرهای استانی به درستی خدمت به مردم را تصویر کردند.

وی با بیان اینکه کار شبانه روزی آیت الله رئیسی بی نظیر بود، افزود: رهبری معظم انقلاب، شهید جمهور را فردی خستگی ناپذیر معرفی نمودند.

عزیززاده گرجی به رویکرد شهید رئیسی برای مردمی کردن امورات در تمامی حوزه ها اشاره کرد و گفت: تسهیل گری روند حضور مردم در فعالیت ها را دستگاه های اجرایی باید مورد توجه داشته باشند.

وی با بیان اینکه آیت الله رئیسی شعارهای انقلاب اسلامی را احیا کردند، ادامه داد: شهید رئیسی بر سر اصول و مبانی انقلاب با کسی معامله نکرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، برلزوم تبیین دستاوردهای سفر شهید رئیسی به مازندران تاکید کرد و گفت: بهترین شیوه تبیین سیره این شهید خدمت بهره گیری از زبان هنر است.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا