رسانه ها برای ثبت شفاف واقعیت‌های ورزش از جان گذشتگی نشان می‌دهند

رسانه ها برای ثبت شفاف واقعیت‌های ورزش از جان گذشتگی نشان می‌دهند

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از اصفهان، همایش ورزشی نویسان نصف جهان، به مناسبت روز دوم جولای “روز جهانی ورزشی‌نویسان”، شامگاه امروز (پنجشنبه، ۱۴ تیرماه) با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مدیر کل امنیتی استان، نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی، برخی از اعضای شورای شهر اسلامی شهر اصفهان، مدیر عامل باشگاه سپاهان، رئیس انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران، نایب‌رئیس افتخاری انجمن جهانی ورزشی نویسان، مسئول امور استانهای انجمن و جمعی از خبرنگاران، عکاسان و پیشکسوتان ورزشی در سالن همایش های کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار شد.

در ابتدای این همایش امین کریمیان، رئیس انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان اصفهان اظهار کرد: رسانه‌ها و خبرنگاران انسان‌هایی عاشق هستند که در گرما و سرما به دنبال وقایع و ثبت واقعیت‌ها هستند؛ خبرنگاری و عکاسی ورزشی در استان اصفهان در صدر کشور قرار دارد، یکی از مهم‌ترین دلایل آن وجود دو باشگاه قدرتمند سپاهان و ذوب آهن است. افرادی که عهده‌دار مدیریت در باشگاه‌ها بودند مکتبی را تربیت کردند که نیاز به رسانه داشته است و مستلزم رشد رسانه در استان شده است.

 

وی افزود: امروزه روابط عمومی در دست افراد بزرگ و کار آمد است همچنین افرادی در روابط عمومی باشگاه‌های استان اصفهان که باشگاه‌هایی که ماندگار شدند چه باشگاه‌هایی که مقطعی فعالیت کردند در دست افراد پرتوان است. رسانه‌ها، خبرنگاران، ورزشی نویسان و اهالی قلم برای رشد و خبر رسانی همیشه در تکاپو هستند و از جان مایه می‌گذارند تا واقعیت‌ها با شفافیت نگاشته شود.

در این مراسم یاد و خاطره درگذشتگان رسانه های ورزشی با تجلیل از خانواده‌های آنان گرامیداشته شد.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا