رصد فضای انتخاباتی همچنان ادامه دارد

رصد فضای انتخاباتی همچنان ادامه دارد

به گزارش خبرنگار آپارات نیوز کرمانشاه، حمیدرضا کریمی عصر امروز جمعه (هشتم تیرماه) در ستاد انتخابات استان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از ابتدای فرایند بسترسازی امور برای برگزاری انتخابات ستاد پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی با رویکرد پیشگیرانه تشکیل شدکه جرم و تخلفی رخ ندهد.

وی افزود: به دلیل فاصله زمانی کم انتخابات مجلس شورای اسلامی با انتخابات ریاست جمهوری، ستاد تقریبا آماده بود و شعبه ویژه نیز در محاکم تشکیل شد؛ فضای مجازی و حقیقی توسط ضابطین عام و خاص رصد شد و تا کنون تخلفی دیده نشده و مشکلی نداشته‌ایم.

دادستان کرمانشاه در خصوص جرایم فضای مجازی تصریح کرد: جرایمی که در فضای مجازی رخ داده بود توسط پلیس فتا پیگیری شد، مجرمان احضار شدند و تعهدات لازم گرفته شد.

وی خاطرنشان کرد: امروز که روز انتخابات است نیز تا کنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر ارتکاب جرم در استان وجود نداشته و فضا همچنان تا پایان فرایند رای گیری رصد می‌شود.

کریمی یادآور شد: تقاضا می‌کنیم در روز پس از انتخابات نیز فضا به آرامی پیش رود و همه به انتخاب اکثریت مردم احترام گذارند، در صورت برگزاری دور دوم در تاریخ پانزدهم تیرماه نیز رویه رصد انتخابات همچنان ادامه خواهد یافت.

وی در پایان گفت: توصیه ما به مردم این است که در تعیین سرنوشت کشور خود نقش ایفا کنند زیرا این موضوع علاوه بر اعتلای کشور موجب می‌شود مردم در تعیین سرنوشت و پیشرفت کشور خود دخیل باشند.

۴۶

دکمه بازگشت به بالا