دانش و سلامت

زمان و مکان برگزاری کنگره رادیولوژی؛ حامی دکتردکتر

دکتر حامی کنگره رادیولوژی ایران در سال 1401: کنگره رادیولوژی ایران هر ساله میزبان مهمانانی از سایر کشورهای جهان است. همچنین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در حاشیه کنگره رادیولوژی ایران مکانی برای نمایش آخرین دستاوردهای تجهیزات پیشرفته ارائه شده توسط شرکت های داخلی و یا نمایندگان شرکت های بین المللی است.

از فعالیت های علمی انجمن رادیولوژی ایران می توان به برگزاری همایش های سالانه اشاره کرد که مهمترین آنها کنگره رادیولوژی ایران، بزرگترین گردهمایی رادیولوژیست ها و سایر متخصصان علوم مرتبط با رادیولوژی است.

زمان و مکان کنگره رادیولوژی؛  حامی دکتر

دکتر حامی کنگره رادیولوژی ایران 1401

دکتر دکتر به عنوان یکی از بازیگران صنعت سلامت الکترونیک کشور، علاوه بر ارائه خدمات آنلاین پزشکی و بهداشتی، حضور خود را به عنوان حامی مالی کنگره امسال اعلام می کند.

نوبت پزشک، مشاوره پزشکی تلفنی و خدمات آزمایشگاهی را از پزشکان و مراکز درمانی منتخب در سراسر کشور با DoctorDoctor دریافت کنید. سامانه نوبت دهی پزشک و خدمات پزشکی با بیش از 15000 مطب، کلینیک و آزمایشگاه فعال، پاسخی سریع و آنلاین به نیازهای سلامتی شماست.

زمان و مکان سی و هفتمین کنگره رادیولوژی

سی و هفتمین کنگره رادیولوژی ایران در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار می شود و برای اطلاع از تاریخ دقیق به لینک زیر مراجعه کنید. کنگره رادیولوژی ایران رجوع شود

دکمه بازگشت به بالا