استانها

شرکت در انتخابات جهاد سیاسی است

شرکت در انتخابات جهاد سیاسی است

به گزارش آپارات نیوز از  مرکزی، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های نماز جمعه اراک ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه به ویژه ولادت با سعادت امام عصر(عج)، افزود: جهاد مورد توجه ویژه خداوند است، مفهوم جهاد جنگ، خونریزی و کشتار نیست بلکه مفهوم بسیار گسترده‌ای دارد.

وی با اشاره به انواع جهاد در شاخه های مختلف، عنوان کرد: در همه مکان‌هایی که فرد حضور دارد، در زندگی، در قبول مسئولیت‌ها و همه عرصه‌ها جهاد وجود دارد و افراد با تفکر می‌توانند همواره در راه جهاد باشند.

خطیب نماز جمعه اراک ادامه داد: رای دادن از مصادیق جهاد سیاسی است، با رای دادن در حقیقت شهدا و امت اسلامی تنها نمی‌مانند و وحدت ملت به دشمن نشان داده می‌شود.

آیت الله دری نجف‌آبادی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی، داعش، آمریکا و طالبان این کشور را رها نمی‌کنند و مردم هستند که با حرکت مقتدرانه باید مقابل این گرگ‌ها بایستند.

وی عنوان کرد: باید توجه داشت یک غفلت، ۱۰۰ سال دیگر ما را عقب می‌برد لحظه‌ای نباید غفلت کرد و نباید دنبال تفکر تحمیلی غربی‌ها رفت.

خطیب نماز جمعه اراک خاطر نشان کرد: با تنبلی کشور آباد نمی‌شود بلکه با تلاش، مجاهدت، ساده زیستی، همت و غناعت کشور آباد می‌شود.

آیت الله دری نجف‌آبادی مردم را به مشارکت پر شور در انتخابات دعوت و تاکید کرد: باید باور کنیم شهر، روستا و کشور با حضور مردم و مشارکت در انتخابات ساخته می‌شود.

وی تاکید کرد: چای دبش و بابک زنجانی‌ها دلیل نمی‌شود در انتخابات شرکت نکنیم و باید توجه داشت مبارزه با فساد در جای خود انجام می‌شود اما همه باید در جهت تقویت اقتدار و عظمت نظام اسلامی در انتخابات شرکت کنیم.

دکمه بازگشت به بالا