ورزشی

صعود وفایی به جدول اصلی مسابقات اسنوکر آزاد ولز

صعود وفایی به جدول اصلی مسابقات اسنوکر آزاد ولز

آفتاب‌‌نیوز :

حسین وفایی، ملی پوش اسنوکر ایران که رقابت های انتخابی اسنوکر آزاد ولز ۲۰۲۴ شرکت کرده است، به مصاف اسکات دونالدسون، حریف اسکاتلندی خود رفت و موفق شد با نتیجه ۴ بر ۱ مقابل حریفش به پیروزی برسد و به جدول اصلی این مسابقات راه پیدا کند.

وفایی که در رقابت انتخابی کار سختی نداشت با پیروزی مقابل حریف خود باید در جدول اصلی و در اولین بازی خود به مصاف لکرلک اسنوکرباز بلژیکی برود.

مسابقات آزاد ولز ۲۰۲۴ یک تورنمنت حرفه ای اسنوکر است که از ۱۲ تا ۱۸ فوریه ۲۰۲۴ در ولز برگزار خواهد شد. برنده این مسابقات می‌تواند  ۸۰ هزار پوند را به جیب بزند. مجموع جوایز این رقابت‌ها ۴۲۷ هزار پوند تخمین زده شده است. رابرت میلکینز، مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات شناخته می‌شود. این بازیکن در فینال سال ۲۰۲۳ شان مورفی را ۹ بر ۷ شکست داده بود.

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا