ورزشی

عکس‌| حضور معلم خوش‌ذوق در مراسم اهدای جوایز چوگان

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز؛ با اعلام روابط عمومی فدراسیون چوگان، هفته اول لیگ ملی چوگان ایران با تقدیر از مروجان شاهنامه این یادگار کهن ایران زمین همراه بود.

خانم زواری که با هنر و زبان شعر به کودکان شاهنامه خوانی را آموزش می‌دهد و ویدئو ایشان در فضای مجازی بازنشر شده بود میهمان بخش تقدیر از همراهان چوگان بودند.

نکته قابل توجه در اولین هفته لیگ ملی چوگان ایران، تقارن آغاز لیگ ملی با روز دختر بود و به همین مناسبت هفته اول لیگ با جام بنفشه و بازی جذاب بانوان چوگان باز همراه شد.

عکس‌| حضور معلم خوش‌ذوق در مراسم اهدای جوایز چوگان

خوش سلیقگی برگزارکنندگان در انتخاب هدایای ویژه روز دختر ، تقدیم روسری با نقوش اصیل ایرانی و چوگان بود.

شایان ذکر است تیم کانون چوگان البرز با پیروزی بر رقیبان خود موفق به کسب مقام قهرمانی جام بنفشه در هفته اول لیگ ملی چوگان ایران شد.

تیم های شهدا(قصر فیروزه) ، نزاجا به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب نمودند. بهلول بعنوان بهترین اسب و نفیسه باختر بعنوان بهترین بازیکن انتخاب شدند.

عکس‌| حضور معلم خوش‌ذوق در مراسم اهدای جوایز چوگان

258 258

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا