ورزشی

عکس‌| نکونام بین هواداران گیر افتاد؛ سنگ‌تمام استقلالی‌ها برای سرمربی آبی‌ها

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز؛ بعد از تجمعی که امروز مقابل باشگاه استقلال از سوی هواداران رخ داد، عده‌ای از طرفداران آبی‌پوش امروز در مقابل کمپ مرحوم حجازی حضور یافتند.

به گزارش ورزش سه هواداران استقلال که هنگام برگزاری تمرین اعضای تیم به کمپ حجازی رفته بودند، اگرچه اجازه حضور در کمپ را پیدا نکردند، اما به حمایت از نکونام پرداختند و شعارهایی را علیه مدیریت باشگاه سر دادند.

نکته قابل توجه این بود که آنها منتظر خروج جواد نکونام از کمپ شدند و وقتی سرمربی استقلال خواست محل تمرین را ترک کند، هواداران او را دوره کردند. این هواداران خطاب به سرمربی استقلال اعلام کردند که او مورد حمایت کامل آنها است و برای موفقیت تیم پشت او وخواسته‌هایش ایستاده‌اند.

عکس‌| نکونام بین هواداران گیر افتاد؛ سنگ‌تمام استقلالی‌ها برای سرمربی آبی‌ها

هواداران استقلال که نگران وضعیت تیم خود در نقل و انتقالات هستند، نسبت به اظهارات نکونام علیه مدیرعامل باشگاه واکنش مثبتی داشتند و حمایت خود از سرمربی آبی‌ها را به طور کامل اعلام کردند.

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا