عمومیکسب و کار برتر

قیمت انگشتر در نجف در کربلا چقدر است؟

 

قیمت و خرید انواع انگشتر در نجف

انگشتر لوکس مردانه یکی از توصیه‌ شده‌ ترین نگین ها محسوب می شود. این گوهر سنگی بسیار ساده اما جذاب است، به همین جهت انگشتر در نجف زنانه و مردانه دوستداران فراوانی دارد و خود را تبدیل به یکی از محبوب‌ترین محصولات سایت شرف آنلاین کرده است. از خواص انگشتر در نجف مردانه و زنانه که یکی از 5 نگین توصیه شده از جانب امام صادق (ع) نیز هست می‌توان به تقویت انرژی مثبت، آرامش روحی، بهبود عملکرد سیستم گوارشی و موارد فراوان دیگر اشاره کرد.

یکی از مهم ترین موضوعات جهت خرید های اینترنتی پس از اصالت کالا و اطمینان به سایت قیمت مناسب محصولات است. شرف آنلاین با ارتباط بدون واسطه با تراشکاران سنگ و سازندگان نقره سعی کرده است تا بهترین قیمت سنگ در نجف و همچنین منصفانه ترین قیمت انگشتر دور نجف زنانه و مردانه را ارائه دهد. این موضوع با مقایسه قیمت انگشتر در نجف سایت شرف آنلاین با سایر فروشگاه ها قدر نجف از خانواده کوارتز و نوعی سنگ کریستال است. منبع اصلی استخراج سنگ این انگشتر در شهر نجف است و از نظر معنوی ارزش بسیار بالایی دارد.

فواید انگشتر در نجف

این انگشتر  از سنگی سفید و زیبا تهیه می شود در میان افراد مذهبی بسیار پرطرفدار است. زیرا در روایت های بسیاری استفاده از آن ثواب معرفی شده و از خواص معنوی بسیاری برای استفاده کننده آن برخوردار است.

امام صادق (علیه السلام) خطاب به مفضل فرمود : دوست دارم که هر مومنی پنج انگشتر در دست کند : عقیق ، فیروزه و یاقوت و حدید صینی و در نجف . مفضل پرسید : سرورم ، خاصیت و فضیلت دست کردن انگشتر در نجف چیست ؟ حضرت فرمود : هر کس انگشتر در نجف در دست کند و نگاه به آن کند ، خداوند برای هر نگاهی که به این نگین می‌اندازد ، ثواب یک زیارت ( اعم از حج یا غیره ) در نامه عمل او می‌نویسد که اجر و ثواب آن برابر با اجر و ثواب عمل پیامبران و صالحان است و اگر رحمت خداوند بر شیعیان نبود ، قیمت هر دانه نگین در نجف به قدری گران می‌شد که کسی توانایی خرید آن را نداشت ، لکن خداوند آن را بر شیعیان ارزان قرار داده و زیاد یافت می‌شود تا آن که همه شیعیان بتوانند از آن بهره ببرند.

انواع در نجف

سنگ در نجف شامل رنگ شیشه ای بی رنگ و شیشه ای مایل به قرمز است. در نجف مایل به قرمز در وادی السلام شهر نجف یافت میشود و به در حسینی نیز شهرت دارد. برخی از درهای نجف دارای خط های سیاه رنگ می باشند و به در مودار معروف اند.

انگشتر در نجف مردانه را در طرح ها و اشکال هندسی بسیار زیبایی طراحی و تهیه می کنند. سنگ و نگین این انگشتری را می توان زیباترین و خاص ترین نگین و سنگی دانست که در انگشتر های مردانه به کار گرفته می شود. شفافیت، درخشندگی و جلای این سنگ که به در نجف مشهور است فوق العاده و بی نظیر است. انگشتر نقره مردانه را به صورت ساده و یا طرح دار آماده کرده و در بازار به فروش می رسانند.

قیمت انگشتر در نجف در کربلا چقدر است؟

قیمت انگشتر تحت تاثیر عوامل متعددی تعیین می شود. مدت زمان کار بر روی آن، شکل، استاد کاری که آن را تراش داده و جنس حلقه مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت انگشتر در نجف می باشند. به طور کلی هر چه بی رنگی و شفافیت سنگ بیشتر باشد به همان اندازه قیمت انگشتر نیز بالا می رود. به گفته صاحب نظران و استادکاران دری که از رودخانه استخراج شود نسبت به دری که در خاک پیدا شود شفافیت و درخشندگی بالاتری دارد. به همین دلیل است که در زمان قیمت گذاری این مسئله به طور جدی مد نظر قرار می گیرد. انواع مختلف این انگشتر بسته به کیفیت گوهر از چند صد هزار تومان تا چندین میلیون تومان قیمت گذاری می شوند.

دلایل بالا بودن قیمت انگشتر در نجف

به طور کلی دلیل اصلی بالا بودن قیمت انگشتر در نجف محدود بودن منابع استخراج سنگ آن است. سنگ مربوطه که به در نجف معروف است اغلب در منطقه قبرستان وادی السلام در نزدیکی شهر نجف یافت می شود. گوهر یافت شده در این منطقه خاص و بی مانند است و مشابه آن در هیچ جای دنیا یافت نمی شود. زیرا محل استخراج بزرگترین قبرستان جهان بوده و تعداد زیادی از پیامبران و بزرگان دین در آن دفن شده اند. از این رو سنگی که به در نجف مشهور است علاوه بر ارزش مادی از ارزش معنوی بسیار بالایی نیز برخوردار است.

خرید انگشتر در نجف

برای خرید انگشتر در نجف باید دقت بسیار کرد. زیرا تقاضای بالای خرید این انگشتر باعث شده تا نمونه های تقلبی آن به وفور وارد بازار شوند. به طوری که حتی افراد زیادی اقدام به تراشیدن کوارتزهای روشن و شفاف می کنند.

لازم است برای خرید این انگشتر مکان ها و افراد مطمئن را شناخت و از طریق آن ها اقدام به خرید کرد. یکی از مطمئن ترین مکان هایی که می توان انگشتر اصل در نجف را خریداری کرد بازار قدیمی السوق الکبیر واقع در شهر نجف اشرف است. همچنین می توانید خرید انگشتر در نجف اصل و انواع مختلف را از طریق فروشگاه صافات انجام دهید.

ابل مشاده می‌باشد.

جهت خرید انگشتر دور نجف، مردانه و زنانه می‌توانید از میان انگشترهای این صفحه محصول موردپسند خود را انتخاب کرده و پس از کلیک روی عکس انگشتر در نجف مورد نظر به بخش خرید انگشتر درنجف بروید. اگر سوالی داشتید یا مشاوره‌ای در ارتباط با قیمت در نجف نیاز داشتید به بخش پشتیبانی سایت مراجعه فرمایید.

 

دکمه بازگشت به بالا