جامعه

لزوم شناسایی نیازهای واقعی افراد کم برخوردار

در ابتدای قسمت اول مرحله پنجم تمرین امداد وفادار ، رئیس ستاد خادم المنتظر شهرداری تهران بر لزوم شناسایی نیازهای واقعی افراد کم درآمد تأکید کرد.

به گزارش آپارات نیوز ، سعید صادقی وی در مراسم ورزش امداد وفادار گفت: ورزش همدلی وفادارانه در ادامه برنامه هایی است که سال گذشته در مصلی برگزار شد و امسال با رویکرد جدیدی در سیستم مرکز به روز شده سامات (مرکز اجتماعی تهران) در حال انجام است “

وی گفت که در این سیستم جلساتی با سازمانها و معتمدین مرتبط که نیازهای نیازمندان را برآورده می کنند مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) ، بهزیستی ، بسیج و سپاه برگزار می شود. علاوه بر این ، کارکنان مناطق انتظار در 22 منطقه از شهرداری به بهره برداری رسیده و سیستم تحت نام “سمت” آغاز به کار خواهد کرد.

صادقی با بیان اینکه امروز (دوم اردیبهشت) اولین روز از قسمت اول مرحله پنجم تمرین امداد وفادار است ، توضیح داد: در ابتدای این قسمت ، شهرداری های مناطق 15 و 16 مقالات تهیه شده و بسته های تحویل شده این یک کارمند داوطلب است که بسته هایی را با وسایل تهیه شده برای تهیه به نیازمندان ارائه می دهد.

به گفته رئیس ستاد خادم المنطیر شهرداری تهران ، قسمت های بعدی مرحله پنجم رزمایش امداد وفادار از شنبه (4 مه) تا چهارشنبه (8 مه) همزمان با تولد امام حسن مجتبی (ع).

وی خاطرنشان کرد: لیست مقالات ارائه شده در این سیستم با لیست سیستم سمت در هر منطقه مطابقت دارد. مازاد این اقلام با الزام ثبت نام در سامانه سامات به سایر سازمانهای مسئول در مناطق تحویل داده خواهد شد.

مشاور شهردار تهران با اعلام اینکه صرف توجه به مقالات و بسته های معیشتی کافی نیست ، گفت: در آینده نیازهای این افراد باید شناسایی شود و البته سازمان های غیردولتی و کارمندان خادمان منتظر در 22 منطقه ، شناسایی می شود . انجام کار تحلیلی برای بحث در مورد نیازمندان تعیین نیازهای واقعی این افراد و بررسی مشکلات روانی ، روانی ، اجتماعی ، آموزشی و خانوادگی افراد است.

رئیس ستاد خادم المنتظر شهرداری تهران تأکید کرد که سامانه سامت با هدف هم افزایی بین سازمان های مرتبط کار می کند و در این سیستم فضایی نیز برای اهدا کنندگان در نظر گرفته شده است. بین 25000 تا 30000 نفری که به سیستم اتوماسیون دفتر شهرداری دسترسی دارند ، آنها آماده می شوند که یک روز از حقوق ماهانه خود را به این موضوع اختصاص دهند.

تحویل بسته های زندگی به 690 خانواده کم درآمد در منطقه 16

مهدی پورآقایی – معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 16 – همچنین در حاشیه این برنامه گفت: “مردم و کمک های مالی صادقانه برای کمک به افراد کم بضاعت بی بضاعت در مناطق 22 گانه شهرداری تهران تحت عنوان کارکنان نگهبان مرحله پنجم این تمرین در حال انجام است.

وی اظهار داشت که در طی این تمرین ، مناطق 22 گانه شهرداری کمک های جمع آوری شده را در مراحل مختلف و در مراحل مختلف بین افراد نیازمند توزیع می کنند. ، توزیع لباس ، کفش و حتی لوازم خانگی به خانواده های کم درآمد.

در وب سایت شهر پورآقایی ، وی سرانجام گفت: “هر ساله فازهای مختلف این تمرین انجام می شود و در منطقه 16 اطلاعات از 690 خانواده ، از جمله 1435 عضو ، در سیستم ثبت می شود و در هر مرحله پشتیبانی و زندگی پشتیبانی می شود. ارائه شده جمع آوری “این بین این افراد تقسیم شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا