جامعه

لزوم مدیریت تأمین و مصرف برای عبور از کم‌آبی در استان قم

آپارات نیوز/ قم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مدیریت تامین و مصرف را برای عبور از شرایط کم آبی مهم و ضروری دانست.

حسن بختیاری امروز در اولین روز از سال جدید از ذخایر سالاریه، مرکز کنترل از راه دور شرکت آب و فاضلاب و موتور شرکت آب و فاضلاب بازدید کرد و با تبریک سال نو به کارکنان این واحدها برای آنان آرزوی سلامتی کرد. و در خدمت به زائران و مجاوران شهر کریمه توفیق بیشتری یافت.

وی همچنین با اشاره به کاهش بارندگی و کمبود منابع آبی، بر لزوم برنامه ریزی برای تامین آب استان در ماه های گرم سال تاکید کرد و گفت: مدیریت تامین و مصرف آب برای رفع کم آبی بسیار مهم و ضروری است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم مدیریت تامین را یکی از وظایف این شرکت برشمرد و گفت: در این راستا دستگاه های کارشناسی آبفا موظفند با برنامه ریزی و فنی و مهندسی آب سالم و بهداشتی را برای همه مردم استان تامین کنند. . معیارهای.

وی همچنین با اشاره به نقش مردم در مدیریت مصرف خاطرنشان کرد: با اقدامات فنی و مهندسی مجتمع آب و فاضلاب و استفاده صحیح از آب و صرفه جویی 10 درصدی شهروندان می توانیم تابستان امسال را بدون مشکل پشت سر بگذاریم.

وی در پایان ضمن قدردانی از همکاری شرکت آب منطقه ای در تخصیص آب از سد کوچری به استان در نیمه شعبان و روزهای پایانی سال گذشته گفت:

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا