ورزشی

لیگ بسکتبال تعطیل شد

لیگ بسکتبال تعطیل شد

آفتاب‌‌نیوز :

آخرین بازی هفته نوزدهم لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، عصر امروز (سه‌شنبه – ۲۴ بهمن ۱۴۰۲) برگزار شد که با پیروزی ۹۰ – ۸۰ تیم فولاد هرمزگان به پایان رسید تا به این ترتیب، لیگ برتر بسکتبال ایران نیز تا پایان بازی‌های ملی تعطیل شود.

کوارترهای اول و چهارم این دیدار به ترتیب با نتایج ۲۲-۱۷ و ۳۰-۲۰ به سود میزبان یعنی تیم فولاد هرمزگان پایان یافت تا با وجود پیروزی ۱۹-۲۱ و ۱۹-۲۲ لیموندیس شیراز در کوارترهای دوم و سوم، این تیم میزبان باشد که با ۱۰ امتیاز برتری، پیروز این بازی می‌شود.

اردوی تیم ملی بسکتبال ایران از فردا (چهارشنبه – ۲۵ بهمن ۱۴۰۲) آغاز خواهد شد و ملی‌پوشان ایران روزهای چهارم و هفتم اسفند سال جاری، در پنجره نخست مسابقات انتخابی کاپ آسیا ۲۰۲۵ عربستان به ترتیب مقابل قطر و هند به میدان خواهند رفت.

نتایج هفته نوزدهم لیگ برتر بسکتبال ایران به شرح زیر رقم خورد:

نفت آبادان ۸۹ – ۷۶ کاله مازندران
شهرداری گرگان ۸۲ – ۷۴ مس رفسنجان
مهرام تهران ۸۰ – ۷۹ ذوب‌آهن اصفهان
آورتا ساری ۸۶ – ۹۴ طبیعت تهران
رعد پدافند هوایی ۷۵ – ۷۹ مس کرمان
فولاد هرمزگان ۹۰ – ۸۰ لیموندیس شیراز

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا