عمومیکسب و کار برتر

هزینه خرید رپورتاژ آگهی از نشونت چقدر است؟

اگرچه نمی توان یک قاعده کلی را برای رپورتاژ آگهی های مختلف داشت، اما برخی ویژگی های اساسی وجود دارد که رعایت آن برای افزایش بازده گزارش های تبلیغاتی حرفه ای، می تواند تا حد زیادی موثر باشد. با ظهور وب سایت های مختلف بحث رقابت میان سایت ها به مرور پررنگ شد. دقت کنید که مخصوصاً در مورد رپورتاژ آگهی هایی که در رسانه های غیر اینترنتی منتشر میشوند، معمولاً انتشار در رأس ساعت (مثلاً ساعت ۹ یا ۱۰) بازده کمتری دارد؛ چراکه هجمه خبری در رأس هر ساعت بیشتر میشود و چه بسا رپرتاژ شما در این میان دیده نشود. ماندگاری رپرتاژ شما روی یک وبسایت، باعث افزایش رتبه شما میشود. این هم یک ویژگی مهم است که در سرویس خرید رپورتاژ آگهی نشونت پیاده سازی شده است.

رپرتاژ آگهی به صورت مستقیم بر روی فروش محصول یا خدمات شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. قرار دادن لینک در این سایت ها در سئو تاثیر مثبت دارد؟ روند لینک سازی در سایت ساز ها هم، مثل وبلاگ ها است. لینک هایی که جزو رپورتاژهای خبری و وبلاگی نباشند، در دسته لینک های متفرقه قرار می گیرند. یکی از فاکتورهایی که موتورهای جستجو بر اساس آن رتبه سایت را دسته بندی میکنند تعداد و کیفیت لینکهایی است که به سایت داده شده است. اگر شرکت شما در زمینه تور یا مهاجرت به کشورهای مختلفی فعالیت دارد و روی یک یا دو گزینه محدود متمرکز نیست ، بهترین اقدام برای دریافت بک لینک باکیفیت ، خرید رپورتاژ است تا لینک های تخصصی و قدرتمندتری را از بدنه محتوا دریافت کنید. اما حداقل زمان لازم برای طبیعیتر بودن پروفایل بک لینک شما حدودا یک بازه ۶ تا ۹ ماهه است. البته شاید هزینههای شما افزایش پیدا کند، اما اضافه کردن یک یا چند تصویر اضافه یا حتی یک ویدئو ارزش هزینهای که میکنید را خواهد داشت. دقت داشته باشید برای بک لینک گرفتن در این سایت ها باید از انکتر تکست خارجی استفاده کنید و حتی خیلی از سایت ها محتوای فارسی را تایید نمی کنند.

در این مقاله از نشونت میخواهیم شما را با بهترین روشهای افزایش بازدید سایت در سال 2020 آشنا کنیم تا ببینید چطور روشهایی چون استفاده از شبکههای اجتماعی یا هکهای بازاریابی غیرسنتی میتوانند ترافیک وبسایت شما را افزایش دهند. لینکدین یک شبکه اجتماعی است که افراد متخصص زیادی در هر رشته در این شبکه با هم در ارتباط هستند. معمولا در این صفحات افراد زیادی برای خرید بک لینک نشونت به https://neshoonet.ir/backlink مراجعه می نمایند. مدیران کسب و کار برای درج رپورتاژ آگهی باید به این نکته توجه کنند که وب سایت انتخابی آنان از کیفیت و اعتبار بالایی برخوردار باشد. سایت شما باید هم از نظر ظاهری و هم از نظر عملکرد نرم افزاری، وضعیت قابل قبولی داشته باشد و به راحتی برای ربات های خزنده گوگل در دسترس باشد. در صورتی که برای تهیه و تعیین استراتژی لینک سازی به دنبال اطلاعات بیشتری در خصوص سوال رپورتاژ چیست و تفاوت آن با بک لینک هستید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید. رپورتاژ آگهی یک استراتژی تبلیغات موفق و قدیمی است که حتی قبل از به وجود آمدن صفحات وب در روزنامه ها و مجلات کاربرد داشت. استفاده از پکیجهای تبلیغاتی که دارای سابقه مناسب و کیفیت بالا است میتواند برای درج رپورتاژ آگهی مناسب باشد.

متنهای خبری که رنگ و بوی صحبت از یک شرکت خاص دارند درصورتیکه محتوای خلاصه و سودمندی نداشته باشند خوانده نخواهند شد. همانطور که در جریان هستید، بک لینک های آموزشی و یا همان بک لینک های edu از کیفیت بالایی برخوردار هستند. اما اگر معرفی خودتان، برند یا محصولتان را به بخش آخر یا دوم آگهیتان اختصاص دهید و در بخش اول به یک موضوع جذاب آموزشی یا کاربردی بپردازید، احتمال اینکه کاربر تا انتهای آگهی با شما همراه شود افزایش پیدا میکند. از یک پایان بندی درگیرکننده استفاده کنید. از محتوای تصویری و ویدئویی استفاده کنید. رپورتاژ آگهی به عنوان یک محتوای خبر محور جایی برای خودپرستی نیست. رپورتاژ آگهی به عنوان یک شیوه لینک سازی مفید برای بهبود رتبه ی سایت بسیار مفید است. نشونت، بزرگترین ارائه دهنده مشاوره سئو در ایران، با هدف جلوگیری از جریمهشدن وبسایتها و دریافت بهترین نتیجه از لینکبیلدینگ، اقدام به برگزاری کارگاهی کامل برای آموزش لینکسازی کرده است.

تحریریه آپارات نیوز

خبرنگار اقتصادی با تحلیل تأثیرات تجارت جهانی و تغییرات سیاست‌های تجاری.
دکمه بازگشت به بالا