دانش و سلامتکسب و کار برتر

چرا باید از لوازم آرایشی اصل و با کیفیت استفاده کنیم؟

چرا باید از لوازم آرایشی اصل و خرید لوازم آرایشی از سایت لاکچری کوین استفاده کنیم و خطرات استفاده از لوازم آرایشی تقلبی چیست ؟ زیبایی خانم ها و نگرانی آنها که چگونه خود یا آرایشگر ماهری برای خود پیدا کنیم تا دغدغه زیبایی آنها کمتر شود ، پس از کش و قوس های فراوان و آزمون و خطاهای بسیار قطعاً تا به نتیجه دلخواه خود نرسند دست از تلاش و تحقیق بر نمیدارند . وقتی خانم های ایرانی به مراسم جشنی میروند یا مدل ها و ستاره های سینما را میبینند و حسرت صورت صاف و آرایش دلنشین آنان میخورند و دوست دارند که صورت آنان نیز صاف و زیبا شود ، اینها همه نتیجه استفاده از کرم پودرها و پنکیک هست.

زیبایی در چهره افراد می‌تواند بر اعتماد به نفس آنان بسیار تاثیر بگذارد و به افراد با اعتماد به نفس ویژه ببخشد. آرایش و تغییر در چهره از گذشته های دور وجود داشته است. فقط در طول سالیان دراز تغییراتی با توجه به نوع کاربرد، زمان و فرهنگ داشته است.

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی محصولات آرایشی کیفیت قابل توجهی دارند. این محصولات علاوه بر ایجاد تغییر و کاربرد آرایشی آن می توانند از روند پیری پوست و چین و چروک و ایجاد جوش لک و آکنه جلوگیری کنند.

اکثر پوست ها دارای جوش و لک میباشد این مورد عجیبی نیست کمتر پوستی را میبینیم که صاف و بدون عیب باشد ، البته با استفاده از تغذیه و ورزش صحیح میتوان به چنین خواسته ای رسید ولی اکثر این جوش ها در زیر کرم پودر مخفی شده و قابل رویت نیست و ما باید طوری آرایش کنیم که طبیعی بنظر برسد و جوش ها ولک ها نیز پوشش داده شود .

چرا باید از لوازم آرایشی اصل و با کیفیت استفاده کنیم؟

مراقبت از پوست در برابر الودگی های محیطی

قبل از استفاده از ابتدا باید از پوست خود مراقبت کرد ، پوست نیز معمولا با آفتاب درگیری بیشتری دارد تا آلودگی و … پوست در انسانها متفاوت و بستگی به مکان جغرافیایی آنها دارد مثلا اروپایی ها پوست سفید و نازکی دارند و در مقابل نور آفتاب بیشتر دچار آسیب میشوند و در نتیجه مراقبت بیشتری نیاز دارند و مثلا آفریقایی ها دارای منافظ پوستی محکم تر و پر تراکمی هست و کمتر دچار با نور آفتاب دچار مشکل میشوند ولی پوست مردم ما حد وسط بین سیاه و سفید هست ولی با نور آفتاب هم زیاد میانه خوبی ندارند و نیاز به مراقبت از پوست خود هستند و اگر ازش مراقبت نکنند بیشتر دچار کک و مک پوستی روی صورت خود میشوند .

استفاده از کرم پودر مناسب و با کیفیت

قبل از شروع و استفاده از کرم پودر باید به موضوع مهمی اشاره کنیم که ابزارهای آرایشی درجه یک استفاده شود مثلاً براش که وسیله مهمی در آرایش است زیاد در سلامتی تاثیری ندارد ولی یکی از ابزارهای مهم و تاثییر گذار در کار شما هست  ، پس باید ابزارهای خوبی برای کار خود انتخواب کنیم
دلیل استفاده از کرم پودر برای آرایش این است که زیر سازی پوست انجام شود و پوست آماده آرایش شود ، برای یک آرایش خوب ابتدا باید کرم پودری انتخواب شود که به رنگ پوست نزدیک هست تا خط صورت و گردن مشخص نشود یعنی اینکه رنگ صورت و گردن خیلی شبیه هم باشد تا معلوم نشود و با استفاده از دو رنگ از یکدیگر مجزا نشوند ، براس تست رنگ کرم پودر بهتر است مقداری را فک صورت کشید تا بررسی رنگ به خوبی مشخص شود اگر رنگ ، به خوبی انتخواب شود خط بین صورت و گردن مشخص نمیگردد . حال چگونه باید مواد آرایشی اصل را با غیر اصل تشخیص داد ؟ و در صورت تشخیص ندادن ، استفاده از این مواد میتواند چه خطراتی برای ما در پی داشته باشد ؟

اولین مورد برای تشخیص ارایشی اصل از تقلبی

لیبل محصول سرم ویتامین a لاکچری کوین است ، معمولا هر برندی یک لیبل مخصوص دارد و معمولا برندهای فیک یا تقلبی لیبلهایی شبیه به لیبل اصلی تولید میکنند یا مثلا با یک یا دو رنگ متفاوت در گوشه یا کنار لیبل که زیاد قابل تشخیص نیست و نیاز به توجه زیادی دارد
دومین مورد کد اصالت کالا که معمولا روی محصول قرار دارد و باید توسط اشیاع تیزی خراشیده شود و یک کد 16 رقمی میباشد که به شماره های مخصوصی که روی کالا درج شده ارسال و پس از دریافت اطلاعات از طرف سامانه یا سایت به صحت اصالت کالا پی برد .
مورد سوم بار کد محصول هست که به صورت خطوط عمودی و باریک و بعضاً پهن کنار هم قرار گرفته اند و با استفاده از بارکد خوانهای مخصوص یا با استفاده از اپ مخصوص بارکد خوان که بر روی گوشی های هوشمند نصب میشوند میتوان به اطلاعات لازمه در مورد کالای مورد نظر پی برد.

توجه به بسته بندی محصولات

بسته بندی شیک و مرغوب یکی دیگر از علائم کالای اصل هست که در کالاهای تقلبی به این شکل نیست. سرم لاکچری کوین فرانسه را فقط از سایت های معتبر مثل بیزپلاس خریداری کنید. از علامتهای دیگر میتوان به نوشته ها و ظرافت آنها که دارای کیفیت بالایی نوشته میشوند و همینطور به فونت این نوشته ها نیز به شناسایی آن کمک کند ، علائم دیگر بوی لوازم آرایشی هست که معمولا لوازم آرایشی اصل دارای بوی مطبوئی هست و غیر اصل ها بو تند و غیر قابل تحملی دارند.

زبان استفاده روی محصول ، توجه به درب محصول ، آلرژی نبودن محصلات اصل ، که مشکل بزرگی برای مصرف کننده به وجود نمی آورد ، توجه به بافت محصول ، قیمت محصول یکی از راههای خوبی برای تشخیص هست که کالاهای اصل قیمت خیلی بالاتری نسبت به تامروزه آرایش و به تبع آن استفاده از لوازم آرایش به صورت روزانه در بین جوامع بسیار رواج پیدا کرده است؛ بنابراین کیفیت محصولات آرایشی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. انسان ها و به خصوص خانمها توجه به علاقه بسیار زیادی به زیبایی و زیبا دیده شدن دارند.

چرا باید از لوازم آرایش با کیفیت استفاده کنیم؟

محصولات آرایشی ترکیباتی از انواع مختلف مواد مثل رنگ، مواد معطر کننده، مواد شیمیایی و غیره هستند. اما امروزه با توجه به افزایش دانش و آگاهی در بین افراد و توجه خاص افراد به سلامت پوست و مو و زیبایی بیشتر افراد در پی آن هستند تا از محصولات گیاهی و باکیفیت استفاده کنند. در صورت استفاده از محصولات غیر استاندارد و بی کیفیت و وجود مواد سمی در محصولات می‌تواند آسیب‌های جبران‌ناپذیری را به پوست و موی شما وارد کند.

تفاوت قیمت محصولات فیک نسبت به محصولات اورجینال

با وجود محصولات مشابه محصولات اصلی و وجود تفاوت قیمت برخی ها به این موضوع فکر می‌کنند که چرا باید هزینه بیشتری را بپردازند تا کالای مشابه را دریافت کنند.

دلایل مختلفی برای موضوع وجود دارد از جمله:

سلامتی پوست و اعضای صورت

مهمترین دارایی هر انسانی سلامتی آن می باشد. به همین دلیل انسان ها حاضر هستند سرمایه های بسیاری را هزینه کنند و سلامتی خود را به دست آورده و آن را حفظ کنند. استفاده از محصولات فیک و تقلبی شاید هزینه کمتری را شامل شود اما سرمایه بزرگتر یعنی سلامتی را به خطر می‌اندازد. محصولات تقلبی با مواد اولیه بی کیفیت ساخته شدن در نتیجه ممکن است سلامتی انسان ها را به خطر بیاندازند؛ایجاد مشکلات پوستی، لکه ها و جوشها، ایجاد آکنه و آلرژی، ریزش‌مو و… می تواند از جمله آثار مخرب محصولات بی‌کیفیت باشد.

این محصولات بی‌کیفیت گاهی حاوی مقادیر زیادی مواد شیمیایی سرب، پاربن و دیگر مواد مضر می باشند. قیمت محصولات تقلبی شاید در نگاه اول موضوع خوشایند باشد اما در استفاده طولانی مدت باعث صدمات جبران ناپذیری می شود. در برخی تحقیقات نشانه های بروز مشکلات پوستی ،عفونت‌ها ،ایجاد حساسیت های مختلف ،افزایش انواع سرطان ها و تاثیر بر سیستم عصبی دیده می‌شود. همه اینها نتیجه استفاده از محصولات بی کیفیت و تقلبی می باشد.

پس برای پیشگیری از پرداخت هزینه‌های بسیار زیاد درمان و به وجود آمدن اختلال در زندگی از همان ابتدا لوازم آرایش با کیفیت و مواد اولیه عالی اورجینال را انتخاب کنیم.

کیفیت مناسب محصولات آرایشی

همه لوازم آرایشی برندهای آرایشی موجود در بازار که به صورت اورجینال ارائه می‌شوند؛ مشابه تقلبی و بی کیفیت هم دارند. گاهی برخی افراد تنها ویژگی مورد نظر در انتخاب محصول نام برند می باشد و کیفیت محصولات اهمیت چندانی ندارد. در صورتی که این محصولات تاثیرات بسیار زیادی بر سلامتی خواهد گذاشت و کارآمدی و کیفیت میکاپ را از بین خواهد برد.

استفاده از مواد با کیفیت اورجینال محصولات آرایشی سبب این می‌شود که کیفیت میکا و کار شما بالا رود. همچنین میزان استفاده از محصولات آرایشی پایین آید. علاوه بر این محصولات با کیفیت ماندگاری بسیار بالایی دارند و همین موضوع علاوه بر بالا بردن کیفیت کار سر به صرفه جویی اقتصادی خواهد شد.

وجود صرفه جویی اقتصادی و کیفیت در انواع محصولات آرایشی و ماندگاری بالا از جمله کرم ها لوسیون های پوستی و محافظت کننده ها و شامپوها و… را شامل می شود. کیفیت برخی از اقلام آرایشی در کار میکاپ آرتیست ها و حتی افراد مبتدی برای استفاده روزانه بسیار مشهود می باشد. مثل انواع رژلب ها، کرم ها، خط چشم، ریمل و که در صورت پایین بودن کیفیت محصولات نتیجه آن کاملاً نمود پیدا خواهد کرد.

بهداشتی بودن محصولات فیک و بی کیفیت بودن آن

محصولات آرایشی بهداشتی باید فاکتورهای لازم را داشته باشد تا وزارت بهداشت کشور تولید کننده به آن محصول مجوز های لازم را دهد. وجود تاریخ تولید و انقضا و تایید اصالت کالای آن محصول بسیار پراهمییت است. در برخی موارد ممکن است تاریخ محصولات گذشته باشد. این محصولات تاریخ گذشته در بسته بندی جدید به بازار ارائه شود سلامتی افراد را به خطر اندازد. زیرا هیچ گونه نظارتی بر تولید و ارائه آن ها نمی شود. گاهی محصولات در شرایط نامناسب و فاقد بهداشت تولید و بسته بندی می شوند. بنابراین بهداشتی بودن و مجوز داشتن محصولات آرایشی بهداشتی یکی از فاکتورهای بسیار مهم می باشد.

بی اعتمادی به برندها و محصولات آرایشی بهداشتی

اکثر افراد قبل از تهیه و خرید محصول مورد نظر راجع به نوع محصول، برند و کاربرد آن و حتی مکان تهیه محصول تحقیقات لازم را به عمل می‌آورند. اما اگر یک فروشگاه نامعتبر و یا حتی یک فروشگاه اینترنتی نامعتبر را برای تهیه و خرید محصول مورد نظر انتخاب کنند پس از مدتی حس بی اعتمادی نسبت به محصول و یا حتی گاهی به برند و یا به خرید اینترنتی پیدا می‌کنند. گاهی در انتخاب‌های اشتباه صدمات شدیدی به پوست و موی افراد وارد می شود.

بهترین راه حل انتخاب مکان مناسب برای تهیه محصولات مورد نظر می باشد. که علاوه بر کیفیت بالای محصولات و خرید آسان و به صرفه نیز باشد. فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی علاوه بر ارائه انواع محصولات اصل اورجینال، با کیفیت، خرید آسانی را برای مشتریان عزیزان فراهم کرده است. علاوه بر ارائه انواع محصولات اورجینال و با کیفیت تنها از طریق بهترین ها را برای خود انتخاب کنید.

دکمه بازگشت به بالا