چشم دشمنان انقلاب و اسلام به حضور مردم در انتخابات است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

چشم دشمنان انقلاب و اسلام به حضور مردم در انتخابات است - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت‌الاسلام سید محمد معلمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان تربت‌حیدریه اظهار کرد: مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در حال برگزاری است وچشم همه دشمنان انقلاب و اسلام به حضور مردم و فرد منتخب دوخته شده است.

امام جمعه تربت‌حیدریه گفت: رهبر فرزانه انقلاب به‌عنوان دیدبان نظام همه مسائل را در سطح کلان رصد می‌کنند و از روی دلسوزی و هشدار عنوان می‌کنند که کسی که با انقلاب زاویه دارد برای منصب مدیریت اجرایی کشور مناسب نیست، کما اینکه کسانی که در دوره‌های قبل مشاور و معاون و وزیر بودند و به مبانی انقلاب و نظام اعتقادی نداشتند و همه دولت را زیر سوال بردند.

وی بیان کرد: رئیس جمهور آینده باید ضمن حفظ استقلال سیاسی کشور، هرگز ملت را تحقیر و دشمن را بزک نکند و عدالت خواه واقعی و زندگی غیر اشرافی و الزام عملی به انقلاب و نظام داشته‌باشد.

معلمی گفت: دشمن با تحلیل‌های غیر واقعی و خطای محاسباتی به دنبال آن است تا از میزان مشارکت مردم سوءاستفاده کند و کسانی که رٱی ندادند را در مقابل انقلاب قرار دهند و این اقدامات دشمن بسیار خطرناک است.

امام جمعه تربت حیدریه بیان کرد: فردا شنبه یکی از این دو نامزد برای ریاست جمهوری انتخاب می‌شود که در گام اول پیروز این میدان ملت همیشه در صحنه است، لذا باید از سخنان تفرقه انگیز و حرف‌های دلسرد کننده پرهیز شود و رقابت‌ها جای خود را به رفاقت بدهد.

وی افزود: هر نامزدی که منتخب ملت شد موفقیت خود را مرهون عنایت خدا بداند و خدمت به خلق را آغاز کند و طرفداران نامزد مقابل هم مطالبه‌گری خود را ادامه بدهند.

دکمه بازگشت به بالا