ورزشی

چگینی: مشکل استخدام قهرمانان را حل می‌کنم/ مخالف جدایی هیچ سبکی از فدراسیون نیستم

چگینی: مشکل استخدام قهرمانان را حل می‌کنم/ مخالف جدایی هیچ سبکی از فدراسیون نیستم

رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: سعی خواهیم کرد مشکلات قهرمانان این رشته را به ویژه در حوزه استخدام که از این فدراسیون بی بهره هستند را برطرف کنم.

به گزارش آپارات نیوز، هادی چگینی در جمع خبرنگاران گفت: به عنوان خادم فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی انتخاب شدم. مسوولیت، مسوولیت سنگینی است با حجم بزرگی از سبک های متعدد تا بتوانیم با همکاری تمامی پیشکسوتان، صاحب نظران، قهرمانان و اعضای مجمع گام های بلندی در جهت رشد ورزش های رزمی و در راستای بخش‌نامه‌های وزارت ورزش و جوانان برداریم.

وی در پاسخ به این پرسش که اعضای هیات رئیسه فدراسیون چه زمانی مشخص خواهند شد، اظهار کرد: با توجه به این که تعدادی از اعضای مجمع مخالف برخی از اعضای هیات رئیسه بودند و احساس کردم که شاید برخی از اعضا رای نیاورند از اسبقیان تقاضا کردم که انتخابات اعضای هیات رئیسه را به زمان دیگری موکول کنند تا با آرامش بیشتری انتخابات اعضای هیات رئیسه را برگزار کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که برخی از مشکلات این فدراسیون در گذشته جدایی برخی از سبک های ورزشی بوده آیا برنامه خاصی برای بازگرداندن این سبک ها به فدراسیون دارید یا خیر؟ تصریح کرد: این فدراسیون جایگاه رشته های رزمی است؛ رشته‌هایی که مستقل شده‌اند. ما به انجمن های آنها ورود نخواهیم کرد. درب فدراسیون به روی تمامی دوستانی که قصد دارند انجمن مستقل بگیرند و یا از فدراسیون جدا شوند، باز است و من آغوش خود را به روی آن ها باز می‌کنم و خوشحال می شوم تا این رشته ها وارد جایگاه واقعی خود شوند.

چگینی گفت: قول می‌دهم در فدراسیون تصدی گری نخواهم کرد و به دنبال سبک خاصی نخواهم رفت، تلاشم بر این است تا مشکلات قهرمانان این رشته را به ویژه در حوزه استخدام که از این فدراسیون بی‌بهره هستند برطرف کنم. از سوی دیگر در مورد بیمه مربیان، داوران و قهرمانان هر آن چه که از دستم برآید کوتاهی نخواهم کرد.

رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی در پایان افزود: تمامی کسانی که در این رشته صاحب نظر هستند و پیشنهادی برای رشد این رشته دارند به صورت مکتوب ارائه دهند، از هر نقطه نظری استقبال می‌کنیم تا بار کوچکی از ورزش رزمی را در حوزه  همگانی و قهرمانی برداریم. 

انتهای پیام

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا