عمومیکسب و کار برتر

کادو دادن ادکلن خوب است یا بد؟

شاید شما هم شنیده باشید که بعضی از کادو ها باعث جدایی می‌ شود و یا حتی پیش آمده باشد که کادویی را بعد از اینکه زمان زیادی صرف انتخاب و خرید کرده اید، به کسی که برایتان عزیز است، می دهید اما او از این کادو ناراحت می شود! طبق نظر عامه ی مردم برخی کادو ها باعث جدایی می شود. در این مقاله سعی کردیم این موضوع را کامل بررسی کنیم و اول به این سوال پاسخ دهیم، که چه کادوهایی باعث جدایی می شود؟ و در ادامه بررسی کنیم که آیا این موضوع صحت دارد یا خرافه‌ای بیش نیست؟! پس حتما تا انتها با ما همراه باشید.

کادو دادن ادکلن خوب است یا بد؟

آیا کادو دادن عطر باعث جدایی میشود؟ خرافات یا واقعیت؟!

هدیه دادن یکی از راه های ابراز محبت و علاقه است. انتخاب یک هدیه مناسب می تواند نشان دهنده توجه و دقت فرد به هدیه گیرنده باشد. اما گاهی اوقات، انتخاب هدیه نامناسب می تواند پیامدهای منفی داشته باشد، از جمله ایجاد اختلاف و جدایی. دادن کادو به همسر، دوست یا خانواده می‌تواند نشان دهنده عشق و احترام شما نسبت به آنان باشد. با این حال، همیشه بهتر است به انتخاب کادوی مناسب و متناسب با شخصیت و سلیقه گیرنده توجه کنید تا باعث نارضایتی و ناراحتی نشود. در نظر عامه ی مردم، عطر مناسب کادو دادن نیست و اعتقاد دارند، اگر به کسی عطر کادو بدهی به زودی از همدیگر جدا خواهید شد. این موضوع حتی در بین افراد تحصیل کرده نیز دیده می شود !

شاید مانند اکثر اعتقادات ما ایرانیان که از روی تجربه بزرگترها و گذشتگان بوده، این موضوع هم در ذهن مردم شکل گرفته که عطر باعث جدایی میشود. شاید در داستان های قدیمی ایرانیان یا حتی سایر ملت ها، درباره ی این موضوع داستان سرایی حماسی شده است. برای پاسخ به این سوال که چه کادوهایی باعث جدایی می شود، درین عطر یک پرسش سراسری ایجاد کرد و نظر افراد مختلف را درباره این موضوع پرسید. نتایج این پرسش که “به نظر شما آیا عطر جدایی می آورد. و اگر جواب شما مثبت است چه کادو های دیگری باعث جدایی میشوند” را باهم بررسی میکنیم. آیا میخواهید را بدانید پس روی این لینک کلیک کنید و ادامه دهید.

به نظر شما آیا عطر جدایی می آورد؟

 • نظر اول: اگر به خرافات اعتقاد دارید، پس شاید نباید به دوستان و نزدیکانتان عطر هدیه دهید. من فکر می کنم این یک جمله ی بی معنی است. زمانی که در مدرسه بودم، یک شیشه عطر به یکی از دوستانم هدیه دادم. این دوست، در نهایت بهترین دوست من شد و ما هنوز هم پس از 18 سال همینطور باقی مانده ایم. فکر نمی کنم یک شیشه عطر بتواند نتیجه یک دوستی را تعیین کند.
 • نظر دوم: میگن یه چیزایی توی عشق اومد نداره عطر که هدیه بدی جدایی میاره!
 • نظر سوم: هدیه دادن یک عطر با انتخاب اشتباه ممکن است آنطور که انتظار دارید خوب نباشد. آنها ممکن است آن را دوست نداشته باشند. شاید حتی از شما دلسرد شوند. آیا این رابطه را قطع می کند؟ بستگی به ضعیف بودن رابطه شما دارد. اساساً این یک تفکر بسیار ضعیف است.

یک نکته خوب میشه از این نظرات برداشت کرد که حتما برای کادو دادن عطر خوب باید دقت کنید که عطری کادو دهید که فرد مقابل شما حتما آن را دوست داشته باشد. در غیر اینصورت ممکنه دیگه اون فرد رو نبینید. ???? جالب است بدانید که برخی از مردم این خرافه که عطر باعث جدایی می شود را در مورد ساعت و کفش نیز می گویند و ترجیح می دهند در رابطه خود از خرید کفش و ساعت نیز اجتناب نمایند. /: در کل، نباید به سادگی کادو دادن عطر را به دلیل اینکه جدایی می‌آورد محکوم کرد. اما بهتر است همیشه با توجه به شخصیت و سلیقه گیرنده، کادویی ارائه کنیم که شخص را خوشحال کند و نشان دهنده محبت و احترام ما باشد.

آیا عطر هدیه خوبی است؟ چه کادوهایی باعث جدایی می شود؟

نظر یکی از شرکت کنندگان در این چالش را با هم بخوانیم: عطر یک هدیه فوق العاده برای یک خانم است. یک زن هرگز نمی تواند گزینه های زیادی برای عطر داشته باشد. حتی اگر او قبلاً عطری خاص داشته باشد، به احتمال زیاد از اضافه کردن عطر دیگری به مجموعه خود خوشحال خواهد شد. سن آن فردی که برایش عطر میخرید و عطرهای گذشته ی او نیز، چیزهای مهمی هستند که هنگام خرید عطر برای هدیه دادن باید در نظر داشته باشید. عطرهای مد روز که توسط افراد مشهور تایید شده اند برای خانم های جوان مناسب هستند، در حالی که خانم های مسن تر ممکن است عطرهای کلاسیک را ترجیح دهند.

دریافت عطر به افراد اجازه می دهد رایحه های جدید را امتحان کند. یک عطر مثلا یک کالای لوکس است  که اغلب در لیست محصولات زیبایی مورد نیاز در آخر قرار می گیرد. وقتی شما عطر را به عنوان هدیه می دهید، به یک خانم این آزادی را می دهید که چیز جدیدی را امتحان کند. با این حال، من فکر می کنم خرید عطر با کیفیت و اورجینال خیلی مهم است. زیرا مطمئن خواهد بود که شخص مقابل آن را دوست دارد و از آن قدردانی می کند و بنابراین هزینه زیادی خرج کرده است.

چرا افراد به همدیگر عطر هدیه می‌دهند؟

دادن عطر به کسی نشان می دهد که شما به این فکر کرده اید که گیرنده هدیه کیست و چه چیزی ممکن است دوست داشته باشد. با این کار، شخصی که به او عطر هدیه داده اید، قبل از عطر زدن به کسی که آن را هدیه داده است، فکر می کند. به همین دلیل است که عطر دادن به کسی نشانه محبت، مراقبت و عشق است و باعث می شود انسان احساس خاص بودن کند.

اگر کسی به فردی عطر هدیه دهد، معنی اش چیست؟

عطر هدیه دادن به معنای چیزهای زیادی می تواند باشد و دلیل آن به شخصیت فرد هدیه دهنده بستگی دارد، اما رایج ترین احتمالات عبارتند از:

 1. او شما را دوست دارد.
 2. برای شما ارزش زیادی قائل است، اما او نمی‌تواند تصمیم بگیرد که چه چیزی را هدیه دهد، بنابراین به شما عطر هدیه داد.
 3. او بوی طبیعی یا عطری را که اکنون استفاده می کنید دوست ندارد. :/
 4. به نظر می رسد که او خودش به عطر علاقه دارد.
 5. عطرها یکی از رایج ترین هدیه هایی است که یک مرد به خانم ها می دهد و یک پسر به یک دختر می دهد. پس آرام باشید و فکر نکنید که او از شما خوشش می آید شاید فقط با شما دوست شده است.

هدیه دادن عطر چه زمانی اشکال دارد؟

این سوال خیلی کلی است و برای همین پاسخ را کمی دشوار می کند. اگر بتوانیم چند احتمال را خلاصه کنیم، زمان هایی که عطر به عنوان هدیه گزینه ای نیست را در زیر بررسی نموده ایم.

 1. از لحاظ تاریخی عطر دادن به کسی، مخصوصاً در اروپا، نه تنها نشانه محبت و عشق بود، بلکه بیشتر از همه نشان دادن و اعلام رابطه بود. عطر هدیه ای بود که فقط بین زن و شوهر یا عاشقان رد و بدل می شد. البته این زمان قبل از تولید انبوه، بازاریابی انبوه و دسترسی انبوه به عطرها بود.
 2. یک عطر، با وجود در دسترس بودن انواع جعبه های هدیه و ترکیبی از لوسیون های عطر، افترشیو و غیره، یک هدیه بسیار شخصی است. این بدان معناست که شما می توانید برای کسی که خیلی خوب می شناسید و سلیقه او را می شناسید عطر بخرید.
 3. یک عطر می تواند گزینه ای به عنوان هدیه برای همسر، والدین یا فرزندان و در نهایت خواهر و برادر یا دوستان بسیار نزدیک ما باشد. این یک هدیه نامناسب برای یک همکار، کسی که به سختی می شناسیم یا کسی که با او روابط کاری داریم است.

عطر هدیه خوبی برای کسی که بهش علاقه دارم است؟

عطر هدیه شگفت انگیزی برای دریافت است، اما بسیار شخصی است. من می گویم برای کسی که هنوز نمیداند شما او را دوست دارید، ممکن است کمی بیش از حد باشد! کتاب، گل (نه یک شاخه گل رز :/)، چند دفترچه یادداشت برای نشان دادن توجه شما به آن فرد مفید است. همچنین درخواست شام/قهوه/فیلم و غیره ممکن است مناسب تر باشند. اگر هم میخواهید برای عشق خود یک عطر جذاب بگیرید. پیشنهاد میکنم عطر گودگرل که شبیه به کفش است و جز است را انتخاب کنید. برای خرید این کالا میتوانید همین الان را مشاهده کنید و سفارش دهید.  عطرهای زنانه در فروشگاه بیز پلاس موجود شد .

باتوجه به صحبت هایی که در بالا شد و نظرسنجی که از افراد مختلف صورت گرفت، به این نتیجه رسیدیم که هیچ چیز موثق درستی درباره کادوهایی که باعث جدایی می شوند وجود ندارد و این یک خرافه ی 100% است. جالب است بدانید که این موضوع علاوه بر عطر در مورد چیزهای دیگری نیز گفته می شود. مثلا می گویند کفش جدایی میاره! هدیه دادن عطر، به فرد مقابل شما، این احساس را منتقل که میکند که تو واقعا برای من مهم هستی و من به آنچه به تو میدهم خیلی فکر کرده ام. میخواهم هدیه ای به تو بدهم که همیشه من را به خاطر بیاوری. من به تو عطر هدیه نمیدهم، من به تو اعتماد به نفس و حس خوب بعد استشمام آن عطر ویتابلا را هدیه میدهم.

ولی باید حواستان باشد که آن عطر باید به سلیقه ی فرد مقابل شما بیاید و آن را واقعا دوست داشته باشد. اگر آن رایحه را دوست داشته باشد، شما یک هدیه فوق العاده داده اید ولی اگر آن را دوست نداشته باشد، باید بگم خراب کردید. پیشنهاد میکنم هیچگاه برای کادو ادکلن میلانو اصل نخرید. چون جعبه اش ساده است. و میتواند ظاهر کار شما را تحت تاثیر قرار دهد. پس روی انتخاب عطر برای کادو دادن باید خیلی دقت کنید. همچنین به هیچ وجه عطر فیک و تقلبی کاد ندهید که بد اندر بد است. اگر برای یک خانم هدیه میخرید، حتما را انجام دهید. و به هیچ وجه سراغ اجناس فیک و تقلبی برای کادو نروید.

دکمه بازگشت به بالا