ورزشی

کشف بیش از ۱۴۷ عدد قرص غیر مجاز در نقطه صفر مرزی

کشف بیش از ۱۴۷ عدد قرص غیر مجاز در نقطه صفر مرزی

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز، سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی فراجا گفت: مرزبانان غیور فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان در راستای مراقبت و کنترل مرز و برخورد قاطع با هرگونه اقدام غیرقانونی در نوار مرزی، به سرنخ‌هایی از فعالیت قاچاقچیان ترامادول در منطقه مرزی دست پیدا کردند که پس از هماهنگی با مقام قضایی و با رصد اطلاعاتی و برنامه‌ریزی عملیاتی توانستند محموله قرص غیر مجاز را پیش از ورود به کشور توقیف کنند.

فرمانده مرزبانی فراجا افزود: مرزبانان در یک عملیات ضربتی هدفمند اطلاعاتی قاچاقچیان را شناسایی و موفق به توقیف دو دستگاه خودرو شدند.

وی با بیان اینکه دو نفر قاچاقچی در این رابطه دستگیر شدند، اظهارکرد: در بازرسی از بار دو دستگاه خودرو تعداد ۱۴۷ هزار ۸۰۰ عدد قرص غیر مجاز را کشف و ضبط کردند.

گودرزی ارزش قرص‌های غیرمجاز کشف شده را ۲۵ میلیارد و ۱۲۶ میلیون ریال برآورد کرد و گفت:‌برای دو متهم پرونده‌ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.  

 انتهای پیام/

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا