حوادث

کلاهبرداری ۲۰۰ میلیارد ریالی با وعده سود ماهیانه خرید و فروش برنج

کلاهبرداری ۲۰۰ میلیارد ریالی با وعده سود ماهیانه خرید و فروش برنج

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ محمد نادربیگی روز سه شنبه ۲۴ بهمن در خصوص این خبر اظهار کرد: به دنبال ارجاع یک فقره پرونده کلاهبرداری کلان از یک‌ شهروند با شیوه دریافت وجه و فریب دادن مال باخته با وعده‌های اغوا کننده پرداخت سودهای کلان، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار ماموران کلانتری ۲۲ مهرشهر شهرستان کرج قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات پلیسی و به کارگیری اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه متهم را در منطقه محمد شهر کرج شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه موفق به دستگیری نامبرده و یکی از همدستانش شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به شناسایی ۲۳ مال باخته در خصوص این پرونده، گفت: ارزش کلاهبرداری صورت گرفته توسط متهم حدود ۲۰۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود.

این مقام انتظامی در خصوص شیوه و شگرد متهم گفت: این شخص با معرفی خود به عنوان پخش کننده برنج، با دادن وعده‌های اغوا کننده و پرداخت سود کلان ماهیانه اقدام به دریافت مبالغی از مال باختگان کرده و پس از مدتی متواری می‌شود.

سرهنگ نادربیگی با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده مقدماتی در کلانتری برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی استان منتقل شد، خاطرنشان کرد: به شهروندان توصیه می‌کنیم به هیچ وجه به پیشنهادهای غیر معقول افراد ناشناس توجه نکرده و از گذاشتن اموال خود در اختیار این گونه افراد جدا خودداری کنند.

تیم تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در استفاده از سبک نوشتاری منحصر به فرد هستم. توانایی خلق تاثیر و ارتباط عاطفی با خوانندگان را دارم.
دکمه بازگشت به بالا