بین الملل

5 فینال داریم که باید سربلند شویم

به روز رسانی

5 فینال داریم که باید سربلند شویم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با وجود مشکلات زیاد و مسائل مالی امروز خوب جنگیدیم، آقای مدیرعامل باید آرامش بیاورد که ما موفق شویم چون دشمن ما داخل تیم نیست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، ساپینتو در نشست خبری بعد از بازی با آلومینیوم اظهار داشت: این هفته، هفته خیلی سختی را گذراندیم. یکی از سخت‌ترین هفته‌های زندگی من بود. مدیرعاملی داشتیم که از باشگاه استعفا دادند و بعد برگشتند. اولین چیزی که لازم است بعد از این بازگشت که نمی‌دانیم چرا رفتند. این باید باشد که چیزهای خوب برای تیم آورده شود. شاید حل کردن برخی مسائل برای تیم، مثلاً می‌توانستیم به لیگ قهرمانان آسیا برگردیم، هنوز این مشکل را اگر باشگاه پول ندارد داریم.

وی ادامه داد: اولین چیزی که باید حل شود رفع مشکلات است نه اینکه در تلویزیون علیه بازیکنان و مربی صحبت شود. من از این صحبت‌ها خیلی شوک زده شدم. من هیچ وقت در رسانه‌ها و در جمع اسمی از آقای فتح‌الله‌زاده نبردم. هیچ وقت نگفتم مشکلاتی که هست از سوی فتح‌الله‌زاده است. من این احتیاط را داشتم خیلی از مشکلاتی که از گذشته داشتیم را یک نفر باید حل کند. من نگفتم این مشکلات تقصیر آقای فتح‌الله‌زاده یا شخص دیگری است اما یک نفر باید این مشکلات را حل کند. 

سرمربی تیم استقلال افزود: من سه ماه منتظر بودم  قبل از اینکه درباره‌اش صحبت کنم. همان‌طور که یادتان است من بعد از بازی با فولاد صحبت کردم. به خاطر اینکه سه هفته پرداخت متوقف شده بود. من در جمع گفتم که من، بازیکنان و کادر فنی دچار مشکل شده‌ایم. خواستم که لطفاً این مشکلات را حل کنند ولی تا الان حل نشده است. فتح‌الله‌زاده بدون اجازه من از قرارداد شخصی‌ام در رسانه‌ها صحبت کرد. قرارداد من یک موضوع محرمانه است. نمی‌توانم درباره قراردادم بدون اجازه مدیرعامل صحبت کنم. اینکه پولی پرداخت شده یا نشده باورنکردنی است. مشکلم این نیست که پولی پرداخت نشده، مشکل آن پولی است که باید پرداخت می‌شده است. تا الان باید پنج تا حقوق ماهانه‌ام را می‌گرفتم. پاداش‌ها هم باید سه برابر آن چیزی که پرداخت شده، داده می‌شد.

انتهای پیام/

تحریریه آپارات نیوز

خبرنگار اقتصادی با تحلیل تأثیرات تجارت جهانی و تغییرات سیاست‌های تجاری.
دکمه بازگشت به بالا