جامعهکسب و کار برتر

چگونه در ماینکرافت لباس بتمن شویم؟

رمز شهر ماین کرافت چیست؟

 افسران پلیس با لباس بتمن در این ایستگاه با این تازه کار بسیار دوستانه هستند. آنها مدام جملاتی مانند “روز بخیر قربان!” و “حالت چطوره قربان؟” چقدر زیبا! من بیشتر به شنیدن چیزهایی مانند “آقا، آن بوفه برای همه بود” عادت دارم.

اگر الان اینقدر مودب هستند، فقط تصور کنید بعد از اینکه آن جنایتکار را گرفتم با من چگونه رفتار رمز شهر ماین کرافت می کنند! من خدای آنها خواهم بود.

من حتی می‌توانم تیتر را در حال حاضر تصور کنم. LOCAL DIM CATCHES CRIM: بهترین کارآگاه زنده پس از شرلوک هلمز.

فهمیدن اینکه من یک شکست کامل و مطلق بودم خیلی جالب نبود. کد شهر در ماین کرافت حتی یک دوچرخه سواری دلپذیر در شهر نمی تواند کمک کند. شاید چون دوچرخه سواری بلد نیستم؟

چگونه در ماینکرافت لباس بتمن شویم؟

کد شهر در ماین کرافت چیست؟

دوچرخه تصادف کرده ام پیاده می شوم و با بدبختی در خیابان هایی راه می روم که خیلی شکست خورده بودم. مردی فریاد زد: “من عاشق این شهر هستم!” در صورت من.

من هم همینطور رفیق من هم همینطور. روحیه بد من هیچ نشانه ای از بهبود را نشان نمی داد. به یک سالن سینما برخورد کردم. شاید دیدن یک فیلم باعث خوشحالی من شود؟

باه! با دانستن شانس من، آنها احتمالا فقط چیزی شبیه به “کسی در حال انداختن بستنی بدون اینکه اولاً چیزی از آن را بخورد: فیلم” را نشان می دهند. بنابراین من تصمیم می‌گیرم به جای این مدرسه حرکت کنم:

شاید در تالارهای خوب این خانه آموزش بتوانم یاد بگیرم که چگونه کمتر احمق باشم؟ داخل سالن قدم می زنم و چند “قفسه” رمز شهر ماین کرافت در سالن پیدا می کنم (کلیدهایی که صندوقچه های حاوی کتاب های مدرسه و سیب را نشان می دهد – تمیز!)

سیب در دست، در نزدیکترین کلاس را با لگد باز می کنم و می نشینم. پاهایم را روی میز می‌گذارم و می‌گویم: «Sup Teach». “به من چند هوشمندی بیاموز!”

چه باحال! این باید یک کلاس “روز توصیف” باشد! کد شهر در ماین کرافت اوه اوه بهتر است این را کنار بگذارم اگر رمز شهر ماین کرافت نمی‌خواهم فلانک کنم.

من به سرعت در دفترم یادداشت می کنم “چه روز زیبایی”. با این تفاوت که دفترچه ندارم، پس فقط آن را روی میزم می نویسم. با این تفاوت که من خودکار ندارم، بنابراین سعی می کنم آن را با کلنگم روی میز کارم حک کنم.

معلوم می شود که این ایده چندان خوبی نیست.

معلم از روی بقایای میز من می گذرد و با انزجار از کلاس بیرون می آید. کد شهر در ماین کرافت شاید تحصیلات عالی برای من نباشد. شاید یک شغل جدید در عوض؟ من واقعاً در مورد چیزی حق داشتم!!!

من چندین جنایتکار را پیدا کرده ام که هر کدام از آنها بدتر از قبل هستند رمز شهر ماین کرافت و همه کد شهر در ماین کرافت در سلول ها پنهان شده اند. چه فوق‌العاده حیله‌گر – بدیهی است

که آنها فقط وانمود می‌کردند که قفل شده‌اند. بدون شک لحظه‌ای که پشتم را برگردانند، زیر درهای سلول می‌لغزند و من را تا حد مرگ جیب بری می‌کنند!

خب این ممکن است افسران پلیس آموزش دیده نگهبان را فریب دهد، اما رمز شهر ماین کرافت من آن را نمی خریدم. تام استون استایل، به سوی کلیدها دویدم و تمام درهای سلول را باز کردم، تا مجرمان بتوانند بیرون بروند و طعم عدالت را بچشند!

به نظر می رسد تصور من ممکن است کمتر «درخشانه» و بیشتر کد شهر در ماین کرافت «احمقانه ترین اشتباهی باشد که کسی تا به حال در کل تاریخ زمان مرتکب شده است».

زیرا به نظر می رسد که این جنایتکاران از آزاد شدن من خوشحال هستند. افسران رمز شهر ماین کرافت پلیس ناامیدانه آنها را در اطراف زندان تعقیب می کنند، قمه های خود را تاب می دهند و سعی می کنند اشتباه وحشتناک من را برطرف کنند.

تصمیم گرفتم تا زمانی که گرما از بین برود در یکی از سلول ها پنهان شوم. کد شهر در ماین کرافت هی، حداقل من برای آن لباس مناسب می پوشم! هر ابری!

الان پنج سال است که در این سلول زندان هستم. یا شاید پنج دقیقه گذشته است. ردیابی زمان در اینجا سخت است. مطمئنا، سلول زندان مکان ایده آلی برای زندگی نیست، اما بیایید با حقایق روبرو شویم – با من در اینجا شهر احتمالاً بسیار امن تر است.

مود super hero چه ابرقهرمانی را اضافه خواهد کرد؟

البته بازیکنان به این سوال علاقه مند خواهند شد که او می تواند به چه نوع قهرمانی تبدیل شود. و لیست فوق العاده طولانی است. فرصتی برای تبدیل شدن به بتمن، ولورین، هالک، کاپیتان آمریکا، ددپول، توتریدیوم و ویبرانیوم و بسیاری دیگر وجود دارد. همانطور که می بینید، کمیک های مارول آنقدر محبوب شده اند که شخصیت های اصلی آن ها در دنیای مربعی Minecraft مورد تقاضا قرار گرفته اند. بازیکن قادر خواهد بود از تمام توانایی ها و قدرتی که ابرقهرمانان به آن ها اعطا شده اند استفاده کند.

دانلود مد برای ماین کرافت برای لباس های ابرقهرمانییعنی به طور کامل کل گیم پلی خود را تغییر دهید. از این به بعد، بازیکن یک دقیقه رایگان نخواهد داشت، تمام وقت او را چیزهای مهمی اشغال خواهد کرد – نبرد با دشمنان، گذراندن تست های دشوار و البته آشنایی با دیگر قهرمانان فوق العاده. در سرورها، این ویژگی بسیار مرتبط است، به این معنی که نه تنها شما، بلکه سایر ماینرها نیز می خواهند به ابرقهرمانان واقعی تبدیل شوند.

برخی از قهرمانان می توانند مانند زمرد خود را در دنیای شما ایجاد کنند. این نه تنها جالب است، بلکه بسیار راحت است.
به عنوان مثال، بتمن دارای توانایی خاصی است – او می تواند از بومرنگ استفاده کند و Ant-Man می تواند اندازه خود را تغییر دهد. ما بلافاصله توصیه می کنیم دانلود مد برای ماین کرافت 1.8 برای ابرقهرمانانو همچنین نسخه های دیگر، به طوری که هر کریتر این فرصت را داشته باشد که قدرت و قدرت کامل هر یک از هیروهای اضافه شده را ارزیابی کند. به آنجا پرواز کنید یا از سپرهای سه بعدی استفاده کنید؟ بدون سوال – همه چیز در خدمت شما است.

تصمیم گرفته بودن دانلود مد لباس های ابرقهرمانی ماین کرافت، شما نه تنها سه دوجین شخصیت منحصر به فرد را به دنیای خود اضافه خواهید کرد، بلکه برای مدتی یکی از آنها خواهید بود. در مورد من، فرصتی شگفت انگیز برای تحقق جسورانه ترین ایده ها و آرزوهای شما.
ما از شما دعوت می کنیم تا با صنایع دستی احتمالی در حالت Superheroes Unlimited آشنا شوید:

نگهبانی از عدالت بدون لباس خاص ایده بدی است. خوب است که می توانید مود ابرقهرمانان را در Minecraft 1.7.10 دانلود کنید و مجموعه زره هایی از بهترین قهرمانان با قدرت های فوق العاده منحصر به فرد را دریافت کنید. یک تفاوت جالب بین اصلاح پروژه Superhuman و Superheroes Unlimited Mod عدم وجود کامل دستور العمل های ساختگی است.

چگونه یک لباس ابرقهرمانی بسازیم؟

بازیکن باید اوباش را بکشد و امتیازهایی را که بر اساس تجربه در Minecraft جمع می شوند، جمع کند. با جمع آوری تعداد مورد نیاز امتیاز، باقی مانده است که لباس های ابرقهرمانی را در یک فروشگاه ویژه خریداری کنید.

گاهی اوقات اوباش می توانند کیسه را رها کنند. با کلیک راست بر روی کیف، بازیکن می‌تواند یک قطعه تصادفی از زره ابرقهرمانی را در اختیار بگیرد.

چگونه خرید انجام دهیم؟

برای خرید یک لباس ابرقهرمانی در Minecraft، مد Project Superhuman 1.7.10 استفاده از یک کاتالوگ ویژه را پیشنهاد می کند. می توان آن را در سیاه چال ها، در آهنگرها یا در قلعه ها یافت، یا با استفاده از کتاب و زمرد ساخته شده است. کاتالوگ حاوی توضیحاتی در مورد ابرقهرمانان و لباس هایی است که با امتیاز می توان آنها را خریداری کرد.

بررسی ویدیویی در مورد مود Project Superhuman

نصب و راه اندازی

 1. Forge 1.7.10 را روی Minecraft نصب کنید.
 2. دانلود مود ابرقهرمانی Project Superhuman 1.7.10 و لزوما

[امتیازات: 5 میانگین: 4.2]

این مد قهرمانان و شرورانی را از دنیای فیلم مارول اضافه می کند و همچنین به شما امکان می دهد یکی از انتقام جویان شوید.

آیا دوست دارید در جایگاه یکی از بت های ابرقهرمانی خود احساس کنید، به همان اندازه که هستند قوی شوید، حتی اگر برای مدت طولانی نباشد؟ به لطف مود ابرقهرمانان مارول برای Minecraft 1.0.5/1.0، همه می توانند تبدیل به ددپول، دکتر استرنج یا مرد آهنی شوند. برای انجام این کار، لازم نیست تمام آزمایش هایی را که قهرمانان شما انجام می دهند انجام دهید – فقط یک کت و شلوار بپوشید و اسلحه بگیرید. به عنوان مثال، به عنوان مرد آهنی، می توانید از دستکش لیزری او شلیک کنید و به عنوان کاپیتان آمریکا، سپر او را پرتاب کنید. اما اگر هیچ دشمنی وجود نداشته باشد که بتوانید علیه آنها بجنگید، این چه نوع زندگی روزمره قهرمانانه است؟ این افزونه شرورهای معروفی مانند: Loki و Venom، و همچنین یکسری سرسپردگان کوچک را اضافه می کند – آنها با هم دردسرهای زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت.

البته، کسی می تواند بگوید که این قهرمانان بسیار بدتر از “مدافعان” داخلی هستند، اما این فقط در یک نبرد واقعی قابل تأیید است و ما نباید منتظر آن باشیم. همه این قهرمانان از جمله ولورین و مرد عنکبوتی را امسال روی صفحه نمایش خواهیم دید، اما در حال حاضر می توانید زمان بازی کردن برای آنها را در Minecraft بگذرانید. این مد بر روی دستگاه های Android، Win 10 و iOS اجرا می شود، که نمی تواند مورد دوم را خوشحال کند – توسعه دهندگان همیشه آنها را محروم می کنند.

ویژگی های ماد برای ابرقهرمانان:

– سلاح و لباس

 • کت و شلوار مرد آهنی = زره آهنی
 • دستکش مرد آهنی – کمان، پرتوهای لیزری را شلیک می کند که در اثر ضربه منفجر می شوند و مشتعل می شوند
 • لباس مرد عنکبوتی = زره طلایی
 • تار عنکبوتی – Ender Pearl، یک تار شلیک می کند و فوراً در آن جهت حرکت می کند
 • لباس کاپیتان آمریکا = زره الماس
 • Cap Shield – میله ماهیگیری، سپر پرتاب می کند، دشمن را می کشد و به سمت شما باز می گردد
 • لباس ددپول = زره پستی
 • شمشیر ددپول – شمشیر آهنی، خنک تر از حد معمول به نظر می رسد و آسیب بیشتری وارد می کند
 • Hammer of Thor – Snowball، در محل مشخص شده به صاعقه برخورد می کند
 • کمان Hawkeye – معجون تجربه، تیرهای انفجاری پرتاب می کند
 • Black Widow Pistol – Egg، خسارت زیادی وارد می کند

– قهرمانان و شروران

 • چیتاوری (زامبی خوک) – بیگانگان از فیلم Avengers
 • ربات اولترون (اسکلت) – عوامل اولترون از فیلم
 • ربات بهبود یافته Ultron (Zymogor) – یک نسخه بهبود یافته از خدمتکاران Ultron
 • Mystic (Wither Skeleton) – جهش یافته ای که می تواند به شکل هر شخصی باشد
 • ونوم (زامبی) – دشمن اصلی مرد عنکبوتی
 • لوکی (Husk) – خدای لوکی، یک شرور از فیلم های مارول
 • ساکنان – ولورین، استار لرد، ثور، بیوه سیاه، سیکلوپ و دکتر استرنج

نصب و راه اندازی:

 • مود را در دستگاه خود دانلود کنید
 • با استفاده از File Explorer به پوشه Downloads بروید
 • روی mod کلیک کنید و وارد کردن آن شروع می شود
 • بازی را باز کنید، به تنظیمات یک دنیای موجود بروید یا یک دنیای جدید بسازید
 • به بخش Addons بروید و مواردی را که می خواهید فعال کنید انتخاب کنید

انواع لباس شخصیت های کارتونی در فروشگاه میلی جون.

تحریریه آپارات نیوز

خبرنگار اقتصادی با تحلیل تأثیرات تجارت جهانی و تغییرات سیاست‌های تجاری.
دکمه بازگشت به بالا