جامعهکسب و کار برتر

تعمیر لباسشویی زیمنس

خیلی از افراد در این روزها به سراغ محصولات خارجی می ‌روند. به عنوان مثال، برند زیمنس جزو برندهای پرطرفدار در بین برندهای خارجی است که توانسته محبوبیت زیادی در ایران به دست آورد. ماشین‌های لباسشویی زیمنس جزو برترین و پرامکانات ترین محصولات لوازم خانگی به شمار می روند. اما زمانی که شما به سراغ خرید یک محصول خارجی سوق داده می شوید، باید این موضوع را هم در نظر داشته باشید که این محصولات ممکن است روزی خراب شوند. در این صورت آیا خدمات پس از فروششان در داخل کشور و در شهر شما پیدا می شود؟

تعمیر لباسشویی زیمنس

محصولات برند زمینس با توجه به این که این برند در داخل کشور نمایندگی های زیادی دارد، به راحتی می توانید خدمات پس از فروششان را دریافت نمایید. اما باید توجه داشته باشید که تعمیر لباسشویی زیمنس نیاز به دانستن یکسری نکات دارد. ما در ادامه این مقاله، مهم ترین نکات تعمیر این محصول را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

خدمات پس از فروش لباسشویی زیمنس

دقت داشته باشید که محصولات برند زیمنس معمولا تا مدت مشخصی گارانتی دارند. به همین دلیل هم می توانید در صورت بروز هر گونه خرابی، به یکی از نمایندگی های این برند مراجعه کرده و آن را تعمیر نمایید. اما خیلی از اوقات، این خرابی ها در 2 3 سال اول رخ نمی دهند. به همین دلیل هم زمانی که قصد تعمیر آن را دارید، در اکثر مواقع گارانتی آن به اتمام رسیده است. در این گونه مواقع باید حتما توجه داشته باشید که تعمیر این محصول باید به دست تکنسین های مجرب و ماهر انجام شود.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت tamirsiemens.com، از خدمات پس از فروش این محصول بهره مند شوید. دقت داشته باشید که این نمایندگی بهترین و مجرب ترین افراد را برای عیب یابی و تعمیر محصولات این برند استخدام کرده است. به همین دلیل هم می توانید با خیال راحت، کار تعمیر ماشین لباس شویی خود را به این نمایندگی بسپارید.

تعمیر لباسشویی زیمنس

ارائه خدمات تعمیر لباسشویی زیمنس در محل

یکی از دغدغه های افراد این است که برای تعمیر ماشین لباسشویی خود، خدمات را در محل دریافت کنند. به این دلیل که ماشین های لباسشویی وزن زیادی دارند و امکان جابه جایی آن ها سخت است، به همین دلیل هم باید به سراغ نمایندگی بروید که خدمات پس از فروش خود را در محل ارائه می دهد.ما در نمایندگی خود تکنسین هایی را به کار گرفته ایم تا بتوانیم نیاز مشتریان را در کمترین زمان ممکن و در منزل خودشان برطرف سازیم. استفاده از خدمات در محل مزایای زیر را برای شما عزیزان به همراه خواهد داشت:

  1. صرفه جویی در وقت و هزینه

دقت داشته باشید که این نوع خدمات دیگر نیاز به مراجعه حضوری نخواهد داشت. به علاوه، شما دیگر نیازی به صرف وقت و هزینه اضافی برای جابه جایی لوازم خانگی خود نخواهید داشت. به همین دلیل هم وقت و هزینه خیلی کمتری از شما تلف خواهد شد.

  1. امکان نظارت بر کار تعمیر

یکی دیگر از مزایایی که تعمیر در محل به همراه دارد، این است که شما می توانید نظارت مستقیم بر کار تکنسین ها داشته باشید. از این طریق می توانید از کیفیت خدمات آن ها اطمینان حاصل کنید.

مزایای دریافت خدمات از نمایندگی ما

دقت داشته باشید که نمایندگی ما کلیه امکانات و تکسنین های خود را به کار گرفته است تا شما عزیزان بتوانید با خیال راحت، کار تعمیر آن را انجام دهید. به علاوه، همانطور که اشاره کردیم، شما می توانید کلیه خدمات را در محل دریافت کنید تا از این طریق وقت کمتری صرف تعمیر این محصول کنید. یکی دیگر از ویژگی های نمایندگی ما این است که به صرفا به دنبال جلب رضایت مشتریان است. ما برخلاف خیلی از نمایندگی ها، به هیچ عنوان به دنبال سود خود نیستیم. به طوری که برای تعمیر ماشین لباسشویی شما، اول به دنبال عیب یابی دقیق آن هستیم.

در اکثر مواقع، تکنسین های ما به دنبال راهکاری برای تعمیر قطعه مد نظر هستند، نه این که صرفا با تعویض آن، کار شما را راه بیندازند. تعویض یک قطعه با این که راهکار عملی برای حل آن مشکل است، اما هزینه زیادی روی دوش مشتری قرار می دهد. این در حالی است که تعمیر همان قطعه، هزینه را 80 درصد کاهش می دهد.

تعمیر لباسشویی زیمنس

زمان مورد نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس چقدر است؟

توجه داشته باشید که زمان مورد نیاز برای تعمیر آن بسته به نوع خرابی ممکن است متفاوت باشد. در حالت معمولی، معمولا تکنسین های ما در کمتر از یک سال به محل مورد نظر مراجعه می کنند. اولویت ما در عیب یابی دقیق در کمترین زمان ممکن است. به همین دلیل هم، تعمیر ماشین لباسشویی معمولا توسط تکنسین های ما، بیش تر از 3 ساعت طول نمی کشد.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی زیمنس

با توجه به آماری که ما در نمایندگی خود داریم، اکثر خرابی ها در یک محدوده ثابت قرار دارند. معمولا خرابی هایی که برای این محصول به وجود می آید، به راحتی قابل حل هستند. خرابی های زیر در ماشین های لباسشویی زیمنس جزو شایع ترین خرابی ها به شمار می روند:

  1. لرزش ماشین لباسشویی
  2. ایجاد سر و صدای زیاد تو ماشین لباسشویی
  3. نشتی آب در ماشین لباسشویی
  4. کار نکردن ماشین لباسشویی

منبع : نمایندگی تعمیرات زیمنس

تحریریه آپارات نیوز

خبرنگار اقتصادی با تحلیل تأثیرات تجارت جهانی و تغییرات سیاست‌های تجاری.
دکمه بازگشت به بالا