جامعه

امدادرسانی به بیش از ۵١٧ خودروی گرفتار شده در برف و کولاک لرستان

آپارات نیوز/ لرستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: در بارندگی های اخیر بیش از 150 نفر در محورهای مواصلاتی استان امدادرسانی شدند.

صارم رضایی امروز 28 دی گفت: از اوایل روز جمعه تا امروز سه شنبه 3 شهرستان درگیر بارش برف و باران بودند و تمامی کارکنان و امدادگران جمعیت هلال احمر استان درگیر خدمات رسانی به هموطنان هستند. به اشکال مختلف 24 ساعته

وی افزود: جمعیت هلال احمر لرستان طی چند روز گذشته به 50 خودرو گرفتار در مناطق برف گیر استان کمک رسانی کرده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان خاطرنشان کرد: پس از بارش برف و کولاک در روزهای اخیر به 8 نفر در پایگاه های امداد و نجات بین شهری استان اسکان اضطراری داده شد.

رضایی افزود: نیروی عملیات جمعیتی در قالب 25 تیم در محورهای مواصلاتی و برف گیر استان مستقر شده و به امدادرسانی به حادثه دیدگان می پردازند.

وی با اشاره به مفقود شدن کارمند محور خرمزال – خرم آباد – اندیمشک افزود: عملیات جست و جو از طریق تیم های امدادی ادامه دارد. جسد یک دستگاه خودروی نیسان به داخل رودخانه سقوط کرد و در بیرون از آب پیدا شد اما متاسفانه هنوز جسد آن پیدا نشده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: با وجود جست و جوی تیم های امدادی، هماهنگی های لازم با جمعیت هلال احمر استان خوزستان برای جست و جو در آن استان نیز انجام شده است.

رضایی ادامه داد: در مناطق برف گیر تیم های امدادی هلال احمر به خودروها و مسافران احتمالی خدمات رسانی می کنند و خدمات رسانی همچنان ادامه دارد.

وی با تاکید بر پرهیز از سفرهای غیرضروری گفت: اورژانس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی برای هموطنان است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا