دانش و سلامت

جوکار: با بی توجهی به پروتکل‌های بهداشتی بحران دیگری را رقم نزنیم

رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه سلامت مردم بیش از هر چیز مهم است ، تأکید کرد: “رعایت پروتکل های بهداشتی و اجتناب از این روزها ضروری است تا از جلسات و اجتماعات غیرضروری جلوگیری شود. نگاه داشتن. ”

محمد صالح جوکار در گفت وگو با آپارات نیوز ، با تأکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از سفرهای نوروزی ، اظهار داشت: همانطور که رهبر ارشد فرمودند ، پیروی از دستورالعمل ها و پروتکل های اعلام شده توسط ستاد ملی کرونا این وظیفه ما است. نتیجه نهایی این است که این وظیفه به عهده هر یک از ما گذاشته شده است.

وی افزود: از آنجا که فرمانده کل قوا تأکید کرده است که آنها سفری نخواهند کرد و مشمول دستورالعمل های ستاد ملی ضد کرونا هستند ، ما باید او را دنبال کنیم و پروتکل های اطلاع رسانی را دنبال کنیم. سلامتی افراد بیش از هر چیز مهم است.

نماینده ساکنان یزد در مجلس با بیان اینکه کشور حدود یک سال و نیم از این بیماری رنج می برد و تاکنون چندین پیک را پشت سر گذاشته ایم گفت: مردم دوره سختی های زیادی را متحمل شده اند و از نظر روحی و روانی از نظر روانشناختی تحت فشار وجود دارد ، اما این بدان معنی نیست که ما از این بیماری بی اطلاع هستیم و با نادیده گرفتن پروتکل های ارتباطی ، بحران دیگری ایجاد می کنیم. بلکه می توانیم با رعایت دقیق پروتکل های ارتباطی و حفظ سلامتی خود و اعضای خانواده کمترین لذت را برای خانواده های خود ایجاد کنیم.

وی در ادامه تأکید کرد: سلامت انسان اولویت اول ماست و این روزها لازم است فاصله اجتماعی را در نظر بگیریم و دوره ها و اجتماعات غیرضروری را برای ادامه جدی ادامه دهیم. خوشبختانه مردم ما در این مدت آگاهانه عمل کردند و هم در زمینه پایبندی به پروتکل ها و هم در حمایت از گروه های درگیر عملکرد خوبی در صحنه داشتند.

سرانجام جوکار افزود: امروز انتظار می رود در آستانه عید نوروز به گونه ای عمل کند که شاهد شیوع گسترده این بیماری و آغاز موج چهارم نباشد و مجبور به قطع انتقال انسان شود. زنجیر. . “اگر خداوند بخواهد ، مردم با رعایت دقیق پروتکل ها و دستورالعمل های مردم ، سال جدید را در سلامت آغاز می کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا