مشارکت در انتخابات امنیت ملی و جایگاه کشور را در نظام بین‌الملل ارتقاء می‌دهد

مشارکت در انتخابات امنیت ملی و جایگاه کشور را در نظام بین‌الملل ارتقاء می‌دهد

نماینده استان فارس در شورای عالی استانها گفت: مشارکت در انتخابات امنیت ملی و جایگاه کشور را در نظام بین‌الملل ارتقاء خواهد داد.

هاشم بانشی در گفت‌وگو با آپارات نیوز، با تأکید بر لزوم مشارکت بالا در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: تلاش همه اعضای شوراهای پایه و فرادست باید ترغیب مردم به حضور در انتخابات باشد تا شاهد انتخاباتی پرشور و رقابتی باشیم؛ چرا که مشارکت حداکثری در انتخابات، امنیت ملی و جایگاه کشور را در نظام بین‌الملل ارتقاء خواهد داد.

وی افزود: بی تردید جامعه شورایی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری پیش قدم خواهد بود؛ البته اعضای شوراها باید توجه داشته باشند از امکانات شورا در جهت تبلیغ یا تخریب نامزد خاصی استفاده نکنند؛ چرا که این کار خلاف قانون و ممنوع است.

سرپرست اداره کل بازرسی و ارزیابی عملکرد شورای عالی استان‌ها ادامه داد: اعضای شوراهای شهر و روستا خود منتخب مردم هستند و باید الگوی قانون‌مداری باشند و توجه داشته باشند که استفاده از امکانات و ظرفیت شوراها، بر له یا علیه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، خلاف قوانین است و تمام مراتب فوق طی نامه‌ای به رؤسای شوراهای اسلامی استان‌ها اطلاع داده شده و از آن‌ها خواستیم تا این موضوع را به شوراهای پایه استان‌های خود نیز اطلاع‌رسانی کنند.

وی تأکید کرد: امیدواریم با حضور نامزدهایی از جریانات مختلف سیاسی، مردم با حضور خود، هم مشارکت گسترده‌ای را رقم بزنند و هم پشتوانه محکمی برای دولت منتخب باشند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا