ایده هدایای تبلیغاتی کاربردی و خلاق

خرید خلاقانه ترین هدایای تبلیغاتی چگونه است؟

یک هدیه یا ایده خلاقانه لزوما چیز جدیدی نیست بلکه با ترکیب و تلفیق چند ایده می توان یک ایده خلاقانه داشت. چگونگی استفاده و تلفیق ایده ها باعث می شود یک هدیه خلاقانه و جذاب خلق کنید. روش های قدیمی و هدیه های تبلیغاتی قدیمی دیگر جوابگوی نیازهای مخاطبان نیستند به همین علت متخصصان ما سعی می کنند خلاقانه ترین هدایای نفیس مدیریتی تبلیغاتی از جمله ست مدیریتی را بیابند و با استفاده از آنها نظر مخاطبان را جذب کنند. بیشتر افراد و کارفرمایان عادت کرده اند به جای بهره گیری از هدایای تبیلغاتی خلاقانه به سراغ هدایای آسان و شاید پر هزینه بروند اما مسلما این روش بازخورد مناسبی نخواهد داشت و در نهایت به جای جذب مخاطب، فقط سرمایه شما از دست خواهد رفت.

ایده هدایای تبلیغاتی کاربردی و خلاق

نکات مهم هنگام هدایای تبلیغاتی خلاقانه

اگر شما به عنوان مدیر یک شرکت و یا کارخانه می خواهید که از ابزار هدیه ی تبلیغاتی جهت تبلیغات برای افرادی مانند مدیران، پزشکان، متخصصان، افراد خاص و ویژه استفاده کنید و به دنبال یک هدیه ی تبلیغاتی نوآورانه هستید تا حسی متفاوت را به آن ها منتقل کنید، بهتر است نکات گفته شده در مطلب زیر را رعایت کنید. به این دلیل که انتخاب یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه، نیاز به تجزیه وتحلیل متخصصین و مشاوران این صنعت دارد.

مرحله اول – نیاز شرکت: ابتدا باید به این نتیجه برسید که شما به عنوان یک سازمان و یا شرکت، نیازمند ابزار هدیه ی تبلیغاتی خاص و خلاقانه هستید. درواقع باید این نیاز در شرکت شما پیدا شود؛ در غیر این صورت به واسطه ی هزینه ای که برای هدیه ی تبلیغاتی خلاقانه می کنید، شناخته نخواهید شد.

مرحله دوم – بررسی مخاطب: در مرحله ی بعدی بهتر است تا مخاطبان خود و ویژگی این افراد را بررسی کنید و لیستی از آن ها را داشته باشد. سپس هر هدیه ی تبلیغاتی خلاقانه را به مخاطب خاص خود بدهید. به عنوان مثال اگر می خواهید که برای مشتری تحصیل کرده ی خود در یک بازه ی سنی و مسئولیت مدیریتی یک هدیه ی تبلیغاتی خلاقانه تهیه کنید، لازم است برخی موارد را بدانید. مثلاً از چه تکنولوژی در روز استفاده می کند؟ به چه مکان هایی می رود؟ به چه موارد فرهنگی و اجتماعی اهمیت می دهد؟ چه وسایلی به این شخص حس خوب را هدیه می دهد و سایر سوالات ازاین دست به شما کمک می کند تا بهترین هدیه ی تبلیغاتی خلاقانه را برای این مخاطب خود تهیه کنید.

مرحله سوم – توجه به ویژگی های جانبی: بعد از انتخاب هدیه ی تبلیغاتی خود توجه به نکاتی مانند بسته بندی، متن جذاب تبلیغاتی، تکراری نبودن هدیه ی تبلیغاتی، در دسترس عموم بودن و … بسیار اهمیت دارد.

مزایای هدایای تبلیغاتی خلاقانه

اگر چه هدایای تبلیغاتی خلاقانه نسبت به هدایای تبلیغاتی رایج هزینه بر می باشد؛ اما مزایای آن باعث شده است تا بیشتر شرکت ها به این نوع از هدایای تبلیغاتی روی بیاورند. ازجمله ی این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

میزان هزینه ی هدایای تبلیغاتی خلاقانه، نسبت به سایر گزینه ها مانند ، کمتر و تاثیر بیشتری برای شما خواهد داشت.
هدایای تبلیغاتی خلاقانه ماندگاری بالاتری نسبت به سایر روش های بازاریابی داشته و برند شما را به طیف وسیعی از جامعه معرفی می کند.
هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص باعث ایجاد وفاداری در کارمندان و مشتریان شما می شود. به این دلیل که دادن هدیه خاص و منحصربه فرد، خاطره ای خوش را در ذهن مشتری به جای می گذارد.

در چند سال اخیر که تکنولوژی پیشرفت بسیاری کرده است، انتخاب مردم هم تفاوت زیادی کرده است؛ به اینصورت که آنها به دنبال هدیه تبلیغاتی خلاقانه می گردد که بتواند نیازهای روزانه آنها را برطرف کند. در این چند سال اخیر استفاده از پاور بانک های تبلیغاتی یا فلش مموری ها تبلیغاتی توانسته چای خواسته در ذهن و فکر مردم پر کند و نیازهای آنها را برطرف کند.

قیمت هدایای تبلیغاتی خلاقانه

در بعضی مواقع وقتی حرف از هدیه تبلیغاتی خلاقانه به زبان می آید ، افراد فکر می کنند که باید هزینه بسیار زیادی برای خرید هدایای خلاقانه انجام دهند ولی شما می توانید با صرف هزینه کم هدایای تبلیغاتی ارزان خلاق داشته باشید . مثلا شما می توانید از پنکه های رومیزی تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی با کمترین قیمت استفاده کنید. این هدایای تبلیغاتی با اینکه کوچک هستند ولی می توانند بازدهی بسیار زیادی را با خود بیاورند.

10 پیشنهاد هدیه ی تبلیغاتی خلاقانه در سال 2020

هدایای تبلیغاتی تنوع بسیار گسترده ای دارد. از ارزان ترین کالا تا گران ترین کالا، از اقلام کوچک تا اقلام خاص بزرگ، همگی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی طراحی و تولید می شود. با توجه به این حجم گسترده از هدایای تبلیغاتی و کیفیت پایین، 10 مورد از هدایای تبلیغاتی خلاقانه و مفید در سال 2020 را به شما معرفی کرده ایم. هدایایی خاص و باکیفیت که همیشه در ذهن مخاطب ماندگار خواهد ماند.

ست های رومیزی تراریوم

تراریوم یا گلخانه ی مینیاتوری، یک محفظه ی شیشه ای سربسته می باشد که می توانید مجموعه ای از گیاهان ریزنقش و سازگار باهم را در آن نگهداری کنید. اگر به دنبال یک هدیه ی تبلیغاتی خاص و خلاقانه هستید، ست رومیزی تراریوم را به شما پیشنهاد می دهیم. این ست در ابعاد و طرح های متنوعی قابل تولید است و حس طراوت و سرزندگی را به مخاطب شما منتقل می کند.

تهیه هدیه ی تبلیغاتی خلاقانه به معنی عجیب بودن و یا گران بودن آن نمی باشد. هدایای تبلیغاتی خلاقانه ارزان قیمت نیز می تواند به عنوان یک گزینه ی پیشنهادی مناسب برای شما باشد تا برند کسب وکار شمارا فریاد بزند. جعبه ی پذیرایی یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه می باشد. از آن جمله می توان به جعبه دم نوش تبلیغاتی، جعبه ی زعفران تبلیغاتی و … اشاره کرد.

امروزه با گسترش تکنولوژی و نفوذ اینترنت در تمامی زندگی طیف گسترده و متنوعی از هدایای این شاخه برای شما فراهم شده است. این هدایا شامل اسپیکر، ، ، ملزومات جانبی ، و بسیاری از هدایای خاص دیگر می شود. به عنوان مثال می توانید از فلش مموری هایی با طرح های خاص و خلاقانه استفاده کنید تا همیشه در ذهن مخاطبتان ماندگار شوید.

ساعت هوشمند

اگر بازار هدف شما جوانان هستند، می توانید از ساعت هوشمند به عنوان یک هدیه ی خلاقانه استفاده کنید. ساعت هوشمند به دلیل قیمت بالای آن، کمتر کسی به سراغ آن می رود؛ بنابراین می توانید به عنوان یک هدیه ی تبلیغاتی خلاقانه ی الکترونیکی به آن نگاه کنید. برای خرید این محصول می توانید با توجه به بودجه و سلیقه ی خود، مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اگر مشتریان شما جوان هستند. بهترین و خلاقانه ترین هدیه ای که می توانید به آنها ارائه کنید هست. این هدیه می تواند مشتریان شما را جلب کند و چون هدیه ای با هزینه ی پایین نیست، افراد کمتری به سراغ هدیه دادن آن می روند. بنابراین شما با هدیه دادن آن به مشتریان و همکارانتان می توانید رضایت بیشتر آنها را جذب کنید.

در واقع این ساعت ها از برترین و هستند زیرا کمتر کسی آن را هدیه داده است. همچنین از مزیت های این هدیه تبلیغاتی طرح ها و مدلهای مختلفی از این محصول است که می توانید با توجه به میزان بودجه و سلیقه مشتریانتان به او هدیه بدهید. ساعت های هوشمند دارای آپشن های متنوعی هستند و به متصل می گردند و در کنار این محصول می توانید دار را نیز به مشتری هدیه بدهید. این هدیه بسیار خلاقانه، جذاب و به یاد ماندنی است و مطمئن باشید که در ذهن فرد خواهد ماند و از هدیه شما استفاده خواهد کرد.

یکی از زیباترین محصولات، به عنوان یک هدیه ی تبلیغاتی خلاقانه و خاص، صنایع دستی شهر خودتان می باشد. در واقع شما می توانید با این هدیه، مخاطب خود را شگفت زده کنید. اگر شما هم به دنبال چنین محصولی هستید، صنایع دستی خاتم را به شما پیشنهاد می دهیم. قدمت دیرینه ی خاتم کاری و زیبایی کارهای این محصولات، همیشه یک گزینه ی جذاب و خاص برای هدایای تبلیغاتی می باشد.

کابل شارژ دارای دزدگیر امنیتی

من عاشق نشستن در مکان های عمومی مثل کافی شاپ و کتابخانه هستم. در این محیط های آرامش بخش است که بسیاری از افراد می توانند رشد کنند. تنها نکته منفی این است که باید مراقب وسایل الکترونیکی خود باشید تا دزدیده نشوند. این مدل کابل شارژ با زنگ هشدار، راه حل مناسبی برای نگه داشتن زبانه ها در دستگاه های شما در مکان های شلوغ است.

کابل یو اس بی به دستگاه های هوشمند شما متصل می شود و در هنگام قطع دستگاه هوشمند هشدار صوتی به گوش می رسد. هرچند این دستگاه بسیار ساده به نظر می رسد اما در مقابل دزدیده شدن لوازم شما، نجات دهنده است. می توانید آرم و نام تجاری تان را مستقیما روی این هدیه تبلیغاتی خلاق بچسبانید.

 کتاب

بالا بودن ارزش معنوی کتاب باعث شده است تا این محصول به عنوان یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی خلاقانه مطرح باشد. این هدیه ی فرهنگی می تواند زندگی افراد را تغییر دهد. برای انتخاب کتاب به عنوان یک هدیه ی تبلیغاتی باید به گروه هدف خود دقت کنید. به عنوان مثال می توانید کتاب های مربوط به حوزه ی مدیریت را برای مدیران شرکت ها هدیه دهید. همچنین می توانید کتاب های صوتی را به عنوان یک هدیه ی تبلیغاتی خلاقانه به دیگران هدیه دهید و یا از تلفیق هنر و کتاب استفاده کنید و دیوان شعرا با جلدهای چرمین، طلاکوب، نقره کوب و یا کتب ادعیه ی مذهبی را با حواشی و تذهیب زیبا به دیگران هدیه دهید.

تابلو فرش

اگر می خواهید که متمایز باشید و هدیه ی تبلیغاتی خاص را به مخاطب خود ارائه دهید، تابلو فرش را به شما پیشنهاد می دهیم. به عنوان مثال می توانید از تابلو فرش هایی با مضامین مناظر، خط، ادعیه و آیات قرانی به مخاطبان خاص خود مانند مدیران شرکت ها هدیه دهید. محصولات چرمی همیشه یک هدیه ی خاص و منحصربه فرد می باشد و هیچ وقت خاص بودن و نفیس بودن خود را از دست نمی دهد. محصولات چرمی از تنوع و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. ازجمله ی این محصولات می توان به انواع کیف ها، کمربند، ساعت های چرمی و … اشاره کرد.

شکلات و خوراکی های تبلیغاتی

شکلات این خوراکی دوست داشتی و محبوب، همیشه از بهترین و جذاب ترین هدایای تبلیغاتی بوده است. هر ساله فقط در آمریکا بیشتر از هزار و دویست تن شکلات مصرف می شود. شکلات با خاصیت فراوان برای سلامتی، از محبوب ترین خوراکی ها در سنین مختلف نیز هست. معمولا شکلات مرسوم ترین هدیه در نقاط مختلف دنیاست. نظر شما در مورد این خوراکی محبوب چیست؟

ست های مدیریتی یکی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه می باشد که حامل این پیام از سوی برند شرکت شما است که می خواهید مشتریان خاص خود را شگفت زده کنید. این ست ها در انواع ترکیبات مختلف و با متریال های مختلف با توجه به بودجه ی شما ارائه می شود. مثلاً ست هدیه ی مدیریتی شما می تواند شامل کیف پول چرمی، پاور بانک، خودکار و … در داخل یک جعبه ی خاص باشد.

لیوان شخصی با نام مخاطب

اگر می خواهید که از مشتریان یا همکاران خود در مجموعه قدردانی کنید، لیوان شخصی می تواند مخاطب شمارا به هیجان بیاورد. برای این منظور می توانید بر روی لیوانی که قصد هدیه دادن دارید، نام شخص مورد نظر را حک کنید. این هدیه تبلیغاتی خلاقانه ارزش معنوی بسیار بالایی دارد و به دلیل کاربرد گسترده ی آن هر زمان که مخاطب از آن استفاده می کند، نام برند شمارا به یاد می آورد.

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه + قیمت

اگر شما هم قصد دارید تا برای شرکت خود هدایای تبلیغاتی خلاقانه و مفید برای سال 2020 میلادی تهیه کنید، می توانید این کار را به ما بسپارید. ما سعی می کنیم تا با فراهم آوردن مجموعه ای کامل از هدایای تبلیغاتی کاربردی و تزئینی با بسته بندی های خاص و شکیل، تجربه ای منحصربه فرد را برای مشتریان و کارمندانتان به ارمغان بیاوریم. ما در انتخاب هدایای تبلیغاتی خلاقانه، بسیار دقیق و حساس عمل می کنیم تا رضایت مشتریان شمارا داشته باشیم.

منبع : amazon.com

دکمه بازگشت به بالا