ورزشی

اجرای طرح  باندینگ ۱۱۰۰ اصله درخت در منطقه ۲ تهران

اجرای طرح  باندینگ ۱۱۰۰ اصله درخت در منطقه ۲ تهران

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز، سید سلمان سوری شهردارناحیه 4 منطقه 2 تهران گفت: به منظور کنترل آفات گیاهی عملیات باندینگ یکهزار و100 اصله  درخت نارون، صنوبر، چنار و.. انجام شد که در مدیریت تلفیقی آفات در فضای سبز شهری جمعیت آفات را با استفاده از اقدامات مختلف زراعی، فیزیکی، مکانیکی، اکولوژیکی، بیولوژیکی و شیمیایی در سطح زیر آستانه خسارت زایی کنترل می‌کند.

سوری با اشاره به جزییات این عملیات گفت: رنگ سفید بر روی تنه درختان، ترکیبی از آفت کش‌ها و رنگ است؛ که برای کنترل آفات گیاهی و رنگ به کار برده شده جهت آگاهی رسانی و جلوگیری از لمس تنه درختان آغشته به آفت کش‌ها توسط شهروندان است.

شهردار ناحیه2 گفت: این عملیات با  نظارت کارشناسان مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز اجرا  و تاثیر مناسبی در کاهش آفات نباتی این درختان  دارد.

به گفته وی این اقدام در بزرگراه های  جلال آل احمد، شیخ فضل آلله نوری، ،رفیوژ خیابان ستارخان و دیگر معابر اصلی ناحیه اجرا شد.

انتهای پیام/

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا