دانش و سلامت

به‌روزرسانی دستورالعمل سازمان جهانی بهداشت برای واکسن فایزر

سازمان جهانی بهداشت (WHO) سن توصیه شده برای دریافت واکسن ویروس کرونا فایزر را از 12 سال به 5 سال کاهش داده است.

به گزارش آپارات نیوز، سازمان جهانی بهداشت در بیانیه ای جدید حداقل سن دریافت واکسن فایزر در آمریکا را از ۱۲ سال به ۵ سال کاهش داد و همچنین به دولت های جهان توصیه کرد از این واکسن استفاده کنند. ، مجوز را پس از استفاده مطابق دستورالعمل جدید این سازمان به روز کنید.

این توصیه پس از آن مطرح شد که گروهی از کارشناسان ایمن سازی روز چهارشنبه جلسه ای را برای ارزیابی واکسن برگزار کردند و گفتند که این واکسن کمترین اولویت را برای واکسیناسیون دارد.

واکسن فایزر برای کودکان پنج ساله اکنون در ایالات متحده تایید شده است.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) توصیه می کند که کودکان در معرض خطر کمتری برای ابتلا به این ویروس باشند و طبق مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده، کودکان مسئول کمتر از 0.1 درصد از کل مرگ و میرهای ناشی از این ویروس در ایالات متحده باشند. -پیشگیری دادن.

کیت اوبراین، مدیر ایمن سازی و ایمن سازی در سازمان بهداشت جهانی، گفت که آزمایشات بالینی نگرانی در مورد ایمنی واکسن فایزر برای سنین 5 تا 11 سال ایجاد نکرده است.

به گزارش دیلی میل، کارشناسان همچنین توصیه کردند که دوزهای تقویت کننده واکسن فایزر چهار تا شش ماه پس از پایان اولین سری از واکسن ها در گروه های دارای اولویت بالا مانند سالمندان و کادر پزشکی تزریق شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا