دانش و سلامتکسب و کار برتر

نحوه استفاده کرم روشن کننده گاتیو

یکی از کرم‌های خوب و پر فروشی که به بازار عرضه کرده است، کرم روشن کننده بدن گاتیو نام دارد. این کرم زمانی که از سیاهی پوست ناشی از موزدایی، افزایش سن، آفتاب‌ سوختگی و غیره رنج می برید، می تواند گزینه بسیار خوبی محسوب شود. کرم سفید کننده پوست گاتیو علاوه بر اینکه به روشن شدن رنگدانه های پوست کمک می کند، رطوبت پوست را افزایش می دهد و باعث تقویت و تسکین آن خواهد شد. بسته‌بندی این کرم یک بسته بندی تیوپی است که حاوی ۱۵۰ میلی لیتر کرم سفید کننده می باشد . خرید محصولات دکتر بیز از طریق داروخانه ها و سایت امکان پذیر میباشد.

نحوه استفاده کرم روشن کننده گاتیو

تیرگی زیر بغل با کرم روشن کننده گاتیو

یکی از قسمت‌هایی از بدن که میتواند دچار تیرگی شود، زیر بغل است. علت‌های مختلفی باعث بروز چنین مشکلی میشود، که میتواند برای فرد بسیار آزار دهنده باشد. میزان تیرگی در این نواحی معملولا بین 2 الی 4 درجه است، که این مقدار به راحتی قابل تشخیص است. کرم روشن کننده گاتیو به راحتی میتواند تیرگی زیر بغل را از بین ببرد. این کرم با روشن سازی 2 الی 3 درجه ای رنگ پوست را به خوبی متعادل میکند.

تیرگی زانو با کرم روشن کننده گاتیو سایش در هنگام نشسن و یا استفاده از شلوار های نامناسب منجرب به این میود که پوست در ناحیه زانو زخیم و مرده شود. این موضوع برای خانم‌ها بسیار آزار دهنده است، چون اگر دامن کوتاه بپوشند تیرگی زانوها دیده میشوند. اما این مشکل مختص خانم ها نیست و خیلی از آقایان نیز دچار آن میشوند. کرم گاتیو علاوه بر روشن سازی رنگ دانه‌ها باعث احیای سلول‌های مرده پوست میشود، و به راحتی این مشکل بزرگ را برطرف می‌کند. برای ورود به  پیج اصلی دکتر بیز لطفا روی لینک کلیک کنید .

رفع تیرگی کشاله ران با کرم روشن کننده گاتیو پوشیدن شلوار نامناسب و یا چاقی از اصلی ترین علت‌های تیرگی در قسمت کشاله ران می‌باشد. اصطکاک پوست در این ناحیه به شکلی است که اگر فکری به حال جلوگیری از آن نشود، رفته رفته تیرگی بیشتر و روند درمان آن سخت‌تر میشود. کرم گاتیو میتواند برای درمان تیرگی کشاله ران بسیار موثر باشد و تیرگی این ناحیه را با استفاده از ترکیبات منحصر به فرد خودش کاملا از بین ببرد. قهوه سوپریم گانودرما دکتر بیز با استفاده از ترکیبات گیاهی و خاص یک انتخاب عالی برای شما .

رفع تیرگی آرنج با کرم روشن کننده گاتیو آرنج یکی ازقسمت هایی از بدن است که در طول روز، درهنگام نشستن پشت صندلی کار، نوشتن، مطالعه کردن و… به عنوان یک تکیه‌گاه استفاده میشود. حال اگر این کارها به صورت مستمر در طولانی مدت انجام شود، باعث زخیم شدن پوست شده و منجرب به تغییر رنگ سلول های پوستی میگردد. این مسئله برای هر شخصی میتواند آزار دهنده باشد. شما با استفاده از کرم گاتیو میتوانید به سهولت تیرگی آرنج خود را برطرف نمایید.

سیاهی گردن با کرم روشن گاتیو

شایع‌ترین علت تیرگی گردن استفاده از لباس های یقه‌دار، چاقی و در معرض نور آفتاب قرار گرفتن مداوم است. تیرگی گردن در بین آقایان بیشتر از خانم دیده میشود. با استفاده از کرم گاتیو تریگی گردن به سهولت از بین میرود. این کرم با خاصیت جوان سازی و احیای پوست تیرگی پوست را به کلی از بین میبرد.

سفیدی واژن با کرم روشن گاتیو

تیرگی در ناحیه واژن همیشه برای سلامت جنسی مورد توجه خانم ها قرار میگیرد. به طوری که ممکن است فرد حس جنسی خود را سرکوب کند. به همین جهت تیره شدن این ناحیه جنبه اساسی سلامت و رفاه خانم‌هاست. با استفاده از کرم گاتیو میتوانید سلامت روحی از دست رفته بخاطر این مسئله را به دست آورید، چون بسیار موثر است.

صابون مناسب کرم روشن کننده گاتیو

توصیه میشود قبل از استفاده از کرم روشن کننده از صابون مناسب جهت شستشو آن ناحیه استفاده کنید. پیشنهاد ما برای تاثیر گذاری حداکثری کرم گاتیو، استفاده از و یا استفاده از است. اما برای شستشو قسمت واژن توصیه میشود از استفاده کنید.

ماده اصلی سازنده کرم روشن کننده گاتیو

نکته: کرم سفیدکننده گاتیو باید به صورت روزانه استفاده شود تا اثر بخشی بهتری داشته باشد. همچنین لازم به ذکر است که استفاده یک بار در روز این کرم در صبح یا از کافی خواهد بود. عوامل مختلفی مثل قرار گرفتن طولانی مدت مقابل آفتاب، بارداری و افزایش سن و … باعث می‌شوند که لک هایی بر روی صورت یا بدن به وجود بیایند. از این رو بسیاری از برند ها دست به طراحی و تولید محصولات ضد لک زده‌اند. کرم روشن کننده گاتیو از جمله این محصولات است که توسط برند گاتیو طراحی و تولید شده است .

این کرم علاوه بر خاصیت روشن کنندگی رنگ پوست را متعادل و یکدست می‌کند. و با ترکیبات موثری که دارد روی لک های تیره پوست نیز تاثیر گذار بوده و آن ها را به مرور از بین می‌برد. این محصول رطوبت رسانی فوق العاده ای دارد. همچنین این محصول از ایجاد لکه های پوستی جلوگیری کرده و پوست را تقویت می‌کند. یکی از کرم‌های خوب و پر فروشی که برند گاتیو (GATIEAU) به بازار عرضه کرده است، کرم روشن کننده بدن گاتیو نام دارد. این کرم زمانی که از سیاهی پوست ناشی از موزدایی، افزایش سن، آفتاب‌ سوختگی و غیره رنج می برید، می تواند گزینه بسیار خوبی محسوب شود.

کرم سفید کننده پوست گاتیو علاوه بر اینکه به روشن شدن رنگدانه های پوست کمک می کند، رطوبت پوست را افزایش می دهد و باعث تقویت و تسکین آن خواهد شد. بسته‌بندی این کرم یک بسته بندی تیوپی است که حاوی ۱۵۰ میلی لیتر کرم سفید کننده می باشد. یکی از قسمت‌هایی از بدن که میتواند دچار تیرگی شود، زیر بغل است. علت‌های مختلفی باعث بروز چنین مشکلی میشود، که میتواند برای فرد بسیار آزار دهنده باشد. میزان تیرگی در این نواحی معملولا بین ۲ الی ۴ درجه است، که این مقدار به راحتی قابل تشخیص است. کرم روشن کننده گاتیو به راحتی میتواند تیرگی زیر بغل را از بین ببرد. این کرم با روشن سازی ۲ الی ۳ درجه ای رنگ پوست را به خوبی متعادل میکند.

هشدار :

قبل از این که کرم سفید کننده را به تمامی نقاط بدن بزنید، بد نیست در یک قسمت کوچک آن را تست کنید تا با نوع واکنش پوست خود نسبت به این کرم مطلع شوید. در صورتی که شاهد التهاب، تور، قرمز و خارش پوست شدید، کرم را از روی پوست پاک نمایید.

دکمه بازگشت به بالا