دانش و سلامتکسب و کار برتر

بهترین ژل شستشو برای پوست چرب

پوست بدن انسان ها با یکدیگر متفاوت است. این تنوع پوستی باعث می شود تا هر پوستی ویژگی های مخصوص به خود را داشته باشد و بر اساس آن مراقبت های ویژه ای شکل گیرد. پوست چرب، خشک، معمولی و… نمونه  ای از انواع پوست هستند که هر یک ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. در نظر داشته باشید که جدا از آنکه هر کدام از انواع پوست ها مراقبت و نگهداری مخصوصی دارد، موارد آرایشی و بهداشتی که برای آن ها می توانید به کار ببرید نیز متفاوت است و باید با آگاهی آنها را انتخاب کنید. در ادامه درباره ژل شستشوی صورت ویتابلا خوبه ؟ نکاتی را برای شما بیان خواهیم کرد و به معرفی خواهیم پرداخت

بهترین ژل شستشو برای پوست چرب

معرفی بهترین ژل های شستشوی صورت برای پوست چرب و جوشدار

افرادی که پوست آن ها مقدار سبوم (روغن) زیادی تولید می نماید همواره پوستی چرب و براق دارند. همچنین در نواحی مختلفی از پوست مانند پیشانی، بینی و چانه چربی بیشتری دیده می شود. این گروه از افراد کمتر دچار چین و چروک می شوند اما در مقابل بیشتر مستعد جوش و آکنه هستند. برای کنترل عوارض پوست چرب، استفاده از ژل شستشوی صورت ضروری خواهد بود. بهترین ژل هایی که برای شستشوی صورت چرب و جوشدار می توانید استفاده کنید عبارتند از:

 1. ژل شستشوی سیسپرسا
 2. ژل شستشوی صورت ورونیک
 3. ژل شستشوی عصاره لیمو و آلوئه ورا نوتروژینا
 4. ژل میسلار زردچوبه نوتروژینا
 5. ژل شوینده و کنترل کننده چربی پوست ام کیو
 6. ژل شستشو پوست چرب اکتی پور نوروا
 7. ژل شوینده صورت متیدرم درماگور (پوست چرب و مختلط)
 8. ژل شوینده صورت ضد جوش کلینیک
 9. ژل شستشوی صورت مورینگا امو
 10. ژل شستشوی صورت وچه
 11. ژل شستشوی صورت ایلابرت
 12. ژل شستشوی صورت ایویم مدل Tea Tree Oil
 13. ژل شستشوی صورت ژینووا

1- ژل شستشوی سیسپرسا

ژل شستشوی صورت ضد لک سیسپرسا حجم 150 میلی لیتر

بعنوان یک ضد لک می تواند در روتین پوستی افراد جای بگیرد و به عنوان یک تمیز کننده ملایم برای مواد آرایشی کاربرد داشته باشد. این ژل دارای خواص ضد التهابی بوده و تسکین دهنده پوست صورت است. پوست انسان در زمان خشکی شکننده و آسیب پذیر است از همین رو ژل شستشوی سیسپرسا رطوبت مورد نیاز پوست را تامین کرده و با کنترل ترشح چربی پوست به آن کمک می کند تا سلامتی و ظاهر طبیعی خود را بازیابد.

2- ژل شستشوی صورت ورونیک

نمونه ای از بهترین ژل شستشوی صورت چرب و جوشدار ژل ورونیک است. این ژل با پاک کنندگی عمیق و کوچک کردن منافذ پوستی می تواند در پاکیزگی پوست صورت شما بسیار موثر واقع شود. به هنگام استفاده از هیچگاه احساس خشکی و یا کشیدگی پوست را نخواهید داشت. چنانچه پوست چربی دارید، این محصول با کنترل مناسب چربی پوست، انتخاب مطمئنی خواهد بود.

3- ژل شستشوی عصاره لیمو و آلوئه ورا نوتروژینا

این ژل شستشو برای صورت چرب و جوشدار از مواردی است که متخصصین پوست آن را معمولا پیشنهاد می دهند. با عصاره لیمو و آلوئه ورا دارای خواص زیادی است و چربی نیز ندارد. با استفاده از این ژل به خوبی می توانید منافذ پوستی خود را پاک نموده و چربی های سطح پوست خود را کنترل نمایید. جهت سفارش این ژل همین حالا می توانید از طریق کاج شاپ اقدام نمایید.

4- ژل میسلار زردچوبه نوتروژینا

اگر پوست شما در عین چرب بودن مستعد لک است و می خواهید ژل شستشو علاوه بر پاک کردن پوست خاصیت آبرسانی نیز داشته باشد، می تواند به شما کمک کند. این ژل مورد تایید متخصصان پوست، فاقد سولفات و فاقد چربی است. همچنین کمدون زا نیست، حساسیت های پوستی ایجاد نمی کند و پاکسازی عمیق پوست را انجام می دهد.

5- ژل شوینده و کنترل کننده چربی پوست ام کیو

نمونه ای از ژل شستشوی صورت برای پوست چرب و جوشدار که با کمک آن بتوانید چربی های پوست را کنترل کنید، خواهد بود. این ژل می تواند به عنوان یک پاک کننده قوی و شاداب کننده پوست عمل نماید. امکان خرید این ژل شستشوی قوی در کاج شاپ فراهم است و هم اکنون می توانید برای سفارش آن اقدام کنید.

6- ژل شستشو پوست چرب اکتی پور نوروا

از بهترین های ژل شستشوی صورت چرب و جوشدار، ژل اکتی پور نوروا است. با کمک این ژل می توانید علاوه بر پاک کردن پوست خود از چربی ها، میزان ترشح چربی روی پوست را نیز کنترل نمایید. برای حفظ و تقویت سلامت پوست نیز استفاده از  پیشنهاد می گردد. همچنین عطر مو ویتابلا آسیبی برای موهای شما به وجود نخواهد آورد.

7- ژل شوینده صورت متیدرم درماگور (پوست چرب و مختلط)

بهترین ژل شستشوی صورت برای پوست چرب و جوشدار که همه اعضای خانواده می توانند از آن استفاده نمایند، ژل متیدرم درماگور خواهد بود.  تنظیم کننده سبوم خواهد بود و از خشکی پوست نیز جلوگیری می کند. همچنین فاقد صابون است و آسیبی به پوست نخواهد زد. در نظر داشته باشید که میزان پاک کنندگی این ژل نیز بسیار بالا و مطلوب است.

8- ژل شوینده صورت ضد جوش کلینیک

از جمله ژل های شستشوی فوق العاده موثر برای پوست های چرب می تواند ژل شوینده صورت ضد جوش کلینیک باشد. این ژل ویژه پوست های چربی است که مستعد آکنه هستند و میزان چربی پوست را کنترل می کند. پارابن، فتالات، چربی و گلوتن در این ژل وجود ندارد. همچنین فاقد عطر است و با اطمینان می توانید از آن استفاده نمایید. جهت خرید  همین حالا اقدام کنید.

9- ژل شستشوی صورت مورینگا امو

اگر ژلی می خواهید که به خوبی آلودگی ها و آرایش را از صورت پاک کند و به خوبی منافذ پوستی را از انسداد نجات دهد، ژل مورینگا امو انتخاب مطمئنی خواهد بود. این ژل به عنوان یک رطوبت رسان، پیشگیری از پیری، ضدباکتری، ضد حساسیت و روشن کننده پوست کاربرد دارد. به طور کلی با کمک این ژل شستشو می توانید میزان چربی روی پوست خود را به خوبی کنترل نمایید.

10- ژل شستشوی صورت وچه

ژل شستشوی صورت وچه در عین پاک کنندگی پوست از چربی و حتی کنترل میزان چربی ها، خاصیت التیام بخش و ترمیمی پوست را نیز دارد. چنانچه پوست شما مستعد آکنه است می توانید با کمک این ژل از آن جلوگیری نمایید. همچنین ژل وچه فاقد الکل و پارابن بوده و ضد باکتری و قارچ نیز است. در زمان استفاده از این ژل دچار خشکی پوست نیز نخواهید شد.

11- ژل شستشوی صورت ایلابرت

از بهترین های ژل شستشوی صورت چرب و جوشدار، ژل ایلابرت است. این ژل خاصیت درمانی زیادی دارد که علاوه بر ویژگی پاک کنندگی می توانید از آن بهره مند شوید. معمولا از ژل شستشوی صورت ایلابرت با هدف پاک کنندگی، درمان عفونت های قارچی، مقابله با جوش و آکنه، کاهش التهاب پوست و… استفاده می شود. این ژل برای از بین بردن سلول های مرده نیز مفید خواهد بود.

در میان ژل های شستشوی صورت چرب و جوشدار، ژل ایویم نیز جزء بهترین ها محسوب می شود. این ژل خاصیت پاک کنندگی عمیق و از بین بردن آلودگی های پوستی را دارد. در کنار این فواید با استفاده از ژل ایویم مشکلات قارچی و باکتریایی پوست خود را نیز درمان خواهید کرد. لازم به ذکر است که ژل شستشوی صورت ایویم فاقد الکل، پارابن و صابون است.

13- ژل شستشوی صورت ژینووا

در لیست بهترین ژل شستشوی صورت برای پوست چرب و جوشدار، نام ژل ژینووا نیز به چشم می خورد. این ژل نیز به خوبی چربی ها و آلودگی های پوستی را از بین می برد و برای درخشان شدن پوست نیز موثر خواهد بود. با استفاده از ژل ژینووا به تحریک رشد سلول های جدید و کنترل چربی پوست خود کمک می نمایید. در نظر داشته باشید که ژل ژینووا فاقد پارابن و صابون است.

ویژگی های بهترین ژل شستشوی صورت برای پوست چرب و جوشدار

ژل های شستشو صورت دسته ای از لوازم آرایشی و بهداشتی برای مراقبت و روتین پوستی هستند که بافتی متفاوت از پاک کننده های صورت دارند. این ژل ها که به عنوان جایگزین صابون ها و مواد شوینده مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، معمولاً ضخیم تر هستند و مقدار کمی کف ایجاد می کنند. استفاده از این نمونه روتین پوستی تجربه تمیز کردن سبک تری را به پوست صورت شما می بخشد. با این وجود ژل شستشو برای پوست چرب و جوش دار ویژگی هایی دارد که آن را مورد توجه قرار می دهد. به عبارتی ویژگی های بهترین ژل شستشوی صورت چرب و جوشدار عبارت است از:

 • فاقد مواد سمی و سرطان زا
 • پاکسازی عمیق در عین حفظ چربی طبیعی پوست
 • تقویت سلامت پوست
 • شستشوی راحت
 • حاوی مواد خاص

خرید بهترین ژل شستشوی صورت از کاج شاپ

در صورتی که می خواهید ژل شستشوی صورت چرب و جوشدار تهیه نمایید، حتما مطمئن شوید که محصول شما ویژگی های لازم را داشته باشد. خرید از یک فروشگاه مطمئن می تواند به شما نیز از اصالت و کیفیت محصول اطمینان خاطر بدهد. فروشگاه اینترنتی  کاج شاپ ارائه دهنده انواع محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت بالا و تضمینی است. شما می توانید همین حالا ماسک صورت زیتون مورد نیازتان را از این فروشگاه خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید.

جمع بندی

پوست انسان یکی از نقاط حساس و مهمی است که لازم است تمامی افراد به سلامت آن اهمیت دهند؛ چرا که به طور مستقیم با زیبایی شخص ارتباط دارد. ژل شستشو یکی از ابزارهای بهداشتی مهمی است که در خصوص مراقبت های پوستی از آن استفاده می شود. در این مقاله ضمن معرفی بهترین ژل شستشوی صورت چرب و جوشدار، ویژگی های آن ها را  نیز معرفی کردیم. چنانچه شما اطلاعات بیشتری در خصوص ژل شستشوی صورت برای پوست چرب و جوش دار دارید حتما در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

زهرا رضی

زهرا هستم، نویسنده ای که با جسارت به واکاوی مسائل پرداخته و از پرسیدن سوالات سخت نمی‌ترسم. در این سایت، با نگاهی موشکافانه به مسائل اجتماعی و اقتصادی، به دنبال یافتن پاسخ‌های واقعی و ارائه راه حل‌های خلاقانه هستم.
دکمه بازگشت به بالا