اقتصادیکسب و کار برتر

راهنمای خرید اکانت ظرفیتی انواع بازی PS5 و PS4  

اکانت ظرفیتی چیست؟ چه ظرفیتی برای کنسول ما مناسب است؟ امکانات ظرفیت های مختلف اکانت ها چه مواردی هستند؟ این ها سوالاتی است که کاربران در زمینه اکانت های ظرفیتی با آن مواجه می باشند. در جواب لازم است بگوییم که هر ظرفیتی از اکانت های کنسول PS4 و PS5 قابلیت های خاص خود را دارد و به همین دلیل لازم است شما راهنمای خرید اکانت ظرفیتی انواع بازی PS5 و PS4 را دریافت کنید. آشنایی با این ظرفیت ها می تواند اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهد تا قادر باشید بهترین تصمیم گیری را در این زمینه داشته باشید. برای یافتن پاسخ سوالات خود درباره خرید اکانت ظرفیتی و همینطور تفاوت اکانت های ظرفیتی، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

راهنمای خرید اکانت ظرفیتی انواع بازی PS5 و PS4  

اگر در زمینه خرید انواع اکانت های PS5 و PS4 و خرید اکانت ظرفیتی ps5 نیاز به دریافت خدمات تخصصی و مشاوره دارید، با کارشناسان مجموعه gpgaming در ارتباط باشید.

معرفی انواع اکانت ظرفیتی PS5 و PS4

اگر قصد خرید اکانت PS5 یا PS4 دارید، بهتر است بدانید این اکانت ها با توجه به نوع ظرفیتی که دارند به سه دسته کلی تقسیم می شوند. تقسیم بندی این ظرفیت ها با توجه به قابلیت های هر کدام از آنها انجام می شود. توصیه می کنیم در این زمینه اطلاعات لازم را کسب کنید، تا در هنگام خرید بدانید چه نوع اکانتی برای شما بهتر است. دسته بندی ظرفیت اکانت ها به صورتی است که در ادامه آورده ایم:

اکانت ظرفیت اول

در بین ظرفیت های اکانت PS5 و PS4 می خواهیم در ابتدا ظرفیت اول را مورد بررسی قرار دهیم. این ظرفیت قابلیت های محدودی را به دارندگان این نوع اکانت، می دهد. امکان بازی به صورت آفلاین در اکانت ظرفیت اول وجود دارد اما امکان بازی آنلاین در این نوع اکانت غیر قابل دسترسی است.

اگر شما از این نوع ظرفیت استفاده کنید و در ادامه دستگاه خود را به اینترنت متصل کنید، اکانت شما قفل خواهد شد و امکان آزاد کردن آن وجود نخواهد داشت و باید اکانت جدیدی خریداری کنید. همچنین امکان خرید و فروش این نوع از ظرفیت اکانت نیز وجود ندارد.

اما این نوع از اکانت، مزایای خاص خود را نیز دارا می باشد. برای مثال می توان آن را در تمامی یوزر های دستگاه به اجرا در آورد و اینگونه در یوزرهای مختلف به پلی کردن بازی های آفلاین پرداخت. همچنین در بین انواع ظرفیت های اکانت PS5 و PS4 این نوع، کمترین قیمت را دارا می باشد.

بنابراین خرید اکانت ظرفیت اول می تواند کمترین هزینه ممکن را در این زمینه برای شما داشته باشد. اما به هر حال آنلاین نبودن و عدم برخورداری از گارانتی، دو موردی است که لازم است پیش از خرید ظرفیت اول به آن توجه داشته باشید.

اکانت ظرفیت دوم

در راهنمای خرید اکانت ظرفیتی انواع بازی PS5 و PS4 ، لازم است به اکانت ظرفیت دوم نیز اشاره کنیم. این ظرفیت، قابلیت های بسیار زیادی دارد. شما با در اختیار داشتن اکانت ظرفیت دوم می توانید انواع بازی های آفلاین و آنلاین را انجام دهید.

بنابراین اولین تفاوت اکانت ظرفیت دوم با اکانت ظرفیت اول این است که امکان اجرای بازی های آنلاین در این نوع از ظرفیت وجود دارد. اما ممکن است این نوع اکانت ها نیز قفل شوند، اما با توجه به قابلیت نصب دوباره و برخورداری از گارانتی به راحتی می توان آن را آزاد کرد. همین موضوع باعث می شود امکان فروش اکانت ظرفیت دوم وجود داشته باشد و بسیاری از گیمرها با استفاده از این قابلیت، اقدام به خرید و فروش و درآمد زایی کنند.

همچنین اکانت ظرفیت دوم را می توان روی یوزر های مختلفی اجرا کرد. البته لازم به ذکر است این اکانت را نمی توانید روی یوزر خریداری شده به اجرا درآورید اما به جز این یوزر، تمامی یوزرهای دیگر قابلیت اجرای اکانت ظرفیت دوم شما را خواهند داشت.

علاوه بر این بهتر است اشاره کنیم که با توجه به امکاناتی که اکانت ظرفیت دوم در اختیار کاربران قرار می دهد، قیمت آن نیز بیشتر از سایر انواع ظرفیت ها می باشد. بنابراین خرید این نوع ظرفیت هزینه بیشتری در مقایسه با سایر ظرفیت های اکانتPS5  و PS4 برای شما خواهد داشت.

اکانت ظرفیت سوم

دسته بعدی ظرفیت اکانت های پلی استین، مخصوص گیمرهایی است که فقط اهل پلی روم های آنلاین هستند و از بازی های آفلاین استفاده نمی کنند. راهنمای خرید اکانت ظرفیتی انواع بازی PS5 و PS4 شامل اکانت های ظرفیت سوم نیز می شود که در این نوع از اکانت ها فقط امکان بازی آنلاین در اختیار کاربران قرار می گیرد. (خرید اکانت قانونی ps4 از گیم پردایس کلیک کنید)

همچنین اکانت های ظرفیت سوم فقط روی یک یوزر خاص نصب می شوند و نمی توان آن را به صورت همزمان در یوزر های مختلف به اجرا درآورد. این ظرفیت از گارانتی برخوردار است و اگر بازی شما در محیط آنلاین قفل شود، قادر خواهید بود با استفاده از قابلیت گارانتی اقدام به نصب دوباره آن کنید. هزینه خرید اکانت ظرفیت سوم نیز در مقایسه با اکانت ظرفیت دوم کمتر خواهد بود و این به دلیل تفاوت های این دو نوع اکانت می باشد.

راهنمای خرید اکانت ظرفیتی انواع بازی PS5 و PS4  

راهنمای خرید اکانت ظرفیتی انواع بازی PS5 و PS4

اگر سوال شما این است که چه نوع ظرفیتی را برای اکانت خود خریداری کنید؟ لازم است به شما بگوییم انتخاب ظرفیت اکانت باید با توجه به موارد زیر رقم بخورد:

آنلاین یا آفلاین بودن

اگر قصد انجام بازی به صورت آنلاین را داشته باشید، ظرفیت اول به درد شما نمی خورد چرا که در این نوع از اکانت ها امکان بازی به صورت آنلاین وجود ندارد.

همچنین اگر می خواهید به صورت آفلاین به بازی بپردازید، نباید اکانت ظرفیت سه را بخرید. چرا که همانطور که گفته شد این ظرفیت، بازی ها را به صورت آفلاین اجرا نمی کند.

با توجه به اینکه ظرفیت دوم می تواند بازی ها را به صورت آنلاین و آفلاین اجرا کند، در این زمینه توسط هر نوع گیمیری می تواند مورد انتخاب قرار گیرد.

قیمت اکانت

همانطور که گفته شد قیمت اکانت ظرفیت 2 در مقایسه با سایر انواع ظرفیت ها بیشتر است. اگر محدودیت هزینه ندارید، خرید این نوع اکانت را در دستور کار خود قرار دهید اما اگر بودجه شما برای خرید اکانت ظرفیت 2 کافی نیست، لازم است با توجه به شرایطی که دارید، نسبت به خرید ظرفیت 1 یا ظرفیت 3 اقدام کنید‌.

راهنمای خرید اکانت ظرفیتی انواع بازی PS5 و PS4  

خرید و فروش اکانت

بسیاری از گیمرها سعی می کنند اکانت خود را توسعه دهند تا در ادامه بتوانند آن را به فروش برسانند و از این طریق درآمد کسب کنند. اگر شما نیز چنین قصدی دارید، راهنمای خرید اکانت ظرفیتی انواع بازی PS5 و PS4 به شما می گوید بهتر است اکانت ظرفیت دوم را خریداری کنید. چرا که این اکانت ها از قابلیت خرید و فروش مناسبی برخوردار هستند.

گارانتی داشتن

اگر وجود گارانتی برای شما مهم است، انتخاب ظرفیت یک نمی تواند تصمیم درستی باشد و لازم است از سایر ظرفیت ها در این زمینه بهره بگیرید. چرا که اکانت های ظرفیت یک در صورت اتصال به اینترنت از گارانتی خارج می شوند و بازی های قفل شده آنها را دیگر نمی توان به صورت مجدد به اجرا درآورد. اما این قابلیت برای اکانت های ظرفیت دو و ظرفیت سه در دسترس است.

سخن آخر

ما در این مقاله با توضیح در مورد ظرفیت های مختلف اکانت ها در خدمت شما بودیم و سعی کردیم تمام اطلاعاتی را که شما در زمینه راهنمای خرید اکانت ظرفیتی انواع بازی PS5 و PS4 لازم دارید، در اختیارتان قرار دهیم.

آتوسا خوش خواهد

من آتوسا، خبرنگاری که تعهدی عمیق به خدمت به مردم دارم. در این سایت، با تمرکز بر مسائل مهم اجتماعی و اقتصادی، تلاش می‌کنم تا صدای گروه‌ه‌های نادیده گرفته شده را به گوش شما برسانم و برای ایجاد عدالت و برابری در جامعه تلاش کنم.
دکمه بازگشت به بالا