جامعهکسب و کار برتر

خرید لایک واقعی اینستاگرام بدون ریزش

دلیل ریزش برخی از لایک ها چیست؟

برای جواب به این سوال ، در ابتدا باید دلیل ریزش فالوور ها را توضیح دهیم.هر اکانت اینستاگرام ، حدود 7500 نفر را میتواند فالو کند و برای اینکه بتوانند اشخاص دیگری را فالو کند ، باید پیج های قدیمی ای که فالو کرده را حذف کند تا بتوانند پیج های جدید را فالو کند. اگر یک شخص برای اینکه 3000 فالوور رایگان دریافت کند ، باید 7500 نفر را فالو کند تا 3000 فالور رایگان دریافت کنند. برخی از این افراد نرم افزار های افزایش فالوور را نصب میکنند و اکانت خود را بروی این برنامه اضافه میکنند و سپس به صورت خودکار اکانت این افراد پیج اشخاصی که درخواست خرید فالوور واقعی کرده اند را فالو میکنند.

حال وقتی 7500 نفر را فالو کردند و 3000 فالوور رایگان را دریافت کردند ، اقدام به حذف فالووینگ ها میکنند و در برنامه جدید افزایش فالوور ثبت نام میکنند تا باز هم فالوور رایگان دریافت کنند.به این جهت ، پیجی که هزینه کرده است و فالوور خریداری کرده است ، فالوور خود را از دست میدهد. اما دلیل ریزش لایک اینستاگرام ، حذف لایک نیست ! زیرا لایک و بازدید پست ها کاملا نامحدود است. پیج هایی که با روش بالا فالو میکنند و پیج ها را با گذشت چند روز آنفالو میکنند ، توسط اینستاگرام ربات تشخیص داده میشوند و مسدود میشوند.حال اگر این پیج پست شما را لایک کرده و اکنون مسدود شده باشد ، لایک ها از پست های شما حذف میشوند و به این صورت لایک ها را از دست میدهید.

برای خرید لایک واقعی اینستاگرام آن هم بدون ریزش ، نیاز است که محصولات را از فروشگاهایی خریداری کنید که حتما نماد اعتماد داشته باشد و کاملا حقیقت را درباره میزان ریزش لایک ها ، توضیحات را نوشته باشند. سعی کنید در ابتدا به میزان 50 تا 100 لایک از فروشگاهایی که لایک ارزان میفروشند ، خرید کنید تا وقتی که از ارسال لایک ها مطمئن شدید ، لایک خریداری کنید.

خرید لایک اینستاگرام به همراه بازدید و کامنت میتواند پست شما را در اکسپلور اینستاگرام نشان دهد.برخی از سایت ها این سه را به صورت پکیج به شما میفروشند ، و شما سعی کنید به صورت جداگانه این محصولات را خریداری نکنید ! زیرا برای ورود به اکسپلور اینستاگرام نیاز است که هر سه را باهم خریداری کنید.

اگر قبلا در پیج فروشگاهی خود ، محصولاتی را منتشر کرده اید و قصد دارید که تعداد مخاطبین خود را بالا نشان دهید ، خرید لایک جداگانه به صورت تکی برای پست هایی که قبلا منتشر کرده اید هیچ مشکلی ایجاد نمیکند و البته باعث نمیشود که در اکسپلور اینستاگرام نشان داده شوید ، زیرا در اکسپلور اینستاگرام فقط پست های جدید نشان داده می شود . پس به جهت ورود پست های قدیمی پیج به اکسپلور خرید لایک کمکی نمیکند ، اما در جذب اعتماد مشتریان پیج تاثیر گذار است!

اگر برای پست های قدیمی خود اقدام به خرید لایک اینستاگرام کنید ، مشتریانی که اولین بار است از پیج شما دیدن میکنند ، به شما اعتماد بیشتری میکنند تا پیج هایی که محصولات هرچند ارزان دارند ، اما فالوور یا لایک کمی دارند! وجود لایک به معنای میزان رضایت کاربران است و پیجی که لایکی نداشته باشد ، ولی فالوور بسیاری داشته باشد ، نشان دهنده این است که این همه فالوور ، اصلا از محصولات پیج رضایت ندارند !

در خرید لایک باید مراقب بود که سوتی ندهید !

سوتی یعنی خرید 1000 لایک اینستاگرام برای پستی که 500 بازدید داشته است !

سوتی یعنی خرید چند هزار لایک برای پیجی که تعداد فالوور های آن به هزار نمیرسد !

سوتی یعنی خرید فالوور اینستاگرام و عدم خرید لایک برای پست ها که نتیجش ، از 1000 تا فالوور ، یک لایک را نداشته باشید !

در خرید هر نوع محصول اینستاگرام ، باید مراقب میزان خرید خود باشید!

تحریریه آپارات نیوز

خبرنگار اقتصادی با تحلیل تأثیرات تجارت جهانی و تغییرات سیاست‌های تجاری.
دکمه بازگشت به بالا