دانش و سلامتکسب و کار برتر

بهترین بیمارستان برای عمل لیپوماتیک

محتوای این مطلب مخفی کردن

بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران کجاست؟

لیپوماتیک یک عمل جراحی زیبایی پرطرفدار در کل دنیا و ایران برای خلاص شدن از دست چربی‌های اضافی و موضعی بدن است. تجمع موضعی چربی‌ها به ویژه در قست‌هایی چون شکم، بازو، پهلو و ران پا‌ها رخ می‌دهد. این جراحی زیبایی را می‌توان در بهترین مرکز لیپوماتیک به صورت کاملاً سرپایی انجام داد و در نود درصد مواقع نیازی به بیهوشی و بستری شدن نیست. آنچه باعث شده این عمل زیبایی پرطرفدار باشد این است که در طی یک جلسه مقدار زیادی چربی از بدن خارج شده و این کار نسبت به دیگر روش‌های موجود حداقل عوارض را به همراه دارد. خوشبختانه با استفاده از این روش برای لاغری موضعی هیچگونه شل شدن پوست را تجربه نمی‌کنید. لیپوماتیک در اصل کانتورینگ بدن را نیز تقویت می‌کند.

با توجه به این مقدمات یکی از سوالاتی که ممکن است در ذهن نقش ببندد این است که کدام کلینیک و مرکز درمانی بهترین مرکز پیکرتراشی در تهران است و برای انتخاب آن باید چه معیار‌هایی را مدنظر داشت. در ادامه سعی شده است به این پرسش مهم پاسخ داده شود و فاکتورهای موثر در انتخاب بهترین مرکز جراحی لاغری ارائه گردد.

بهترین بیمارستان برای عمل لیپوماتیک

ویژگی های بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

خوشبختانه ایران در زمینه عمل‌های زیبایی دارای بهترین پزشکان و بهترین مراکز درمانی است. این امر حتی باعث توسعه توریسم پزشکی و عزیمت تعدادی زیادی افراد از کشور‌های همسایه و حتی اروپا به تهران برای انجام این نوع عمل‌ها شده است. با این مقدمه، یافتن بهترین مرکز پیکرتراشی در تهران کار سختی به نظر نمی‌رسد. برای آنکه یک مرکز درمانی یا کلینیک زیبایی بتواند لقب بهترین را به خود اختصاص دهد، در یک نگاه کلی باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

·         برخورداری از مجوز‌های لازم

بدون شک بسیاری از مراکز با تبلیغات گسترده در مورد انجام عمل‌های زیبایی با نرخ پایین‌تر، اغلب دارای مجوز نبوده و برای سودجویی از مردم است. اینگونه کلینیک‌ها جان و سلامت فرد را به خطر می‌اندازند و بهتر است به جای توجه به قیمت لیپوماتیک ابتدا مجوز‌های یک مرکز را برای انجام این کار در نظر گرفت.

·         برخورداری از محیط سالم

محیط سالم و بهداشتی که حس مثبتی را به فرد القا کند یکی دیگر از شرایطی است که بهترین کلینیک جراحی لاغری در تهران باید از آن برخوردار باشد. آراستگی محیط، اهمیت به تمیزی و برخورداری از نظم جزو ویژگی‌های یک محیط استاندارد در این زمینه است.

·         برخورداری از پرسنل دلسوز و متعهد

بدون شک پرسنل دلسوز و متعهد به فرد به چشم کالا و یا مشتری برای درآمدزایی نگاه نمی‌کنند و راهنمایی‌های لازم را چه در هنگام تصمیم‌گیری و چه بعد از هر عمل زیبایی اعم از لیپوماتیک به فرد ارائه می‌دهند. نحوه برخورد پرسنل، پاسخگویی با صبر و تحمل و رفتار دلسوزانه نیز از فاکتور‌هایی است که باید به طور حتم در نظر داشته باشید.

·         برخورداری از کادر پزشکی و جراحی دارای مهارت

بدون شک مکمل اصلی بهترین مرکز پیکرتراشی برخورداری یک کلینیک از بهترین دکتر لیپوماتیک است. مدارک لازم، دانش به روز، تجربه کافی، دلسوزی و مهارت در انجام جراحی لیپوماتیک و مواردی از این دست نشان اصلی یک کادر پزشکی مجرب است.

همچنین کادر پزشکی برای ارائه مشاوره و صحبت پیرامون هر عمل زیبایی باید از صداقت و شفافیت برخوردار باشند. این کادر مجرب با صحبت دقیق در مورد عوارض و نتایج عمل زیبایی لیپوماتیک و آگاهی از ‌ایده‌آل‌های ذهنی فرد به او در تصمیم‌گیری بهتر کمک خواهد کرد.

·         برخورداری از تجهیزات روز دنیا

یکی از دلایلی که لیپوماتیک نسبت به دیگر عمل‌های زیبایی مشابه محبوبیت بیشتری پیدا کرده است؛ نوع تجهیزاتی است که برای آن به کار می‌رود و هر روز نیز در حال پیشرفت است. بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران در واقع جایی است که همپای پیشرفت‌های تکنولوژی در این زمینه از به روز‌ترین و مدرن‌ترین تجهیزات برخوردار باشد. مزیت مهم این امر در بهبود کیفیت عمل، کاهش عوارض جانبی، کوتاه شدن زمان بهبود و آشکار شدن نتایج به شکلی بهتر است.

توجه و در نظر گرفتن تمامی این موارد در کنار هم باعث می‌شود تا فرد قادر باشد بهترین مرکز جراحی لیپوماتیک را بیابد.

ویژگی بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران :         

 • داشتن مجوز فعالیت از وزارت بهداشت
 • مجهز بودن به دستگاه‌های پیشرفته
 • فعالیت کادر درمانی حرفه‌ای در کلینیک
 • مدیریت کلینیک تحت نظر متخصصین حرفه‌ای
 • حمایت از مراجعه‌کنندگان قبل و بعد از انجام پیکرتراشی

اهمیت انتخاب بهترین مرکز پیکر تراشی در تهران             

جهت رسیدن به نتیجه‌ایده‌آل از تناسب اندام، بدون بروز عوارض جانبی خطرناک، لازم است مراکز معتبر را انتخاب کنید که تحت نظر متخصصین حرفه‌ای، جراحی‌های زیبایی را برای شما انجام می‌دهند.

نحوه انتخاب بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

بعد از اینکه به مهم‌ترین ویژگی‌های یک مرکز درمانی و کلینیک اشاره شد، نوبت آن می‌رسد که به نحوه انتخاب آن نیز پرداخته شود. راه‌های زیادی برای این کار وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

·         تحقیق در مورد یک کلینیک

سرچ ساده، تحقیق از مراجع ذی‌صلاح و … پیرامون کلینیک‌های زیبایی، بدون شک شما را به چند گزینه محدود می‌رساند که انتخاب از بین آن‌ها بسیار راحت خواهد بود.

·         پرس و جو از مراجعین

رضایت مراجعین قبلی یکی از نشانه‌های اصلی موفقیت یک مرکز زیبایی به شمار می‌رود. با پرس و جو از کسانی که در یک مرکز عمل لیپوماتیک داشته و سوال پرسیدن در مورد نحوه برخورد پرسنل، تجهیزات و مهارت پزشک، می‌توان به راحتی بهترین مرکز جراحی لاغری را پیدا کرد.

·         بررسی مجوز‌های یک کلینیک

    یکی از مواردی که عمیقاً با سلامت و جان افراد مرتبط است، اعتبار و برخورداری از مجوز‌های لازم یک مرکز زیبایی است. مراکزی هستند که با هدف سودجویی و کلاهبرداری اقدام به جعل مجوز می‌کنند. قبل از اقدام به هرگونه عمل زیبایی باید مجوز‌ها و شماره پروانه‌های لازم را بررسی کرده و از صحت آن‌ها مطمئن شوید.

·         بررسی نتایج قبل و بعد از عمل بیماران در آن مرکز

    یکی از مواردی که می‌تواند به فرد اطمینان لازم را بدهد که بهترین مرکز را برای انجام لیپوماتیک انتخاب کرده است، بررسی عکس‌های قبل و بعد از عمل مراجعین قبلی خواهد بود. این امر نشان‌دهنده موفقیت و تجربه یک مرکز در این زمینه است و به فرد این اطمینان را می‌دهد تا به نتایج مطلوبی که در ذهن دارد خواهد رسید.

سخن انتهایی درباره مراکز لیپوماتیک معتبر

هدف بسیاری از مراجعه‌کنندگان و افراد خواهان لیپوماتیک تغییر اندازه و شکل بدن به شکل ‌ایده‌آل است. به همین دلیل است که باید در گام اول دقت زیادی در انتخاب مرکز زیبایی و در قدم بعدی دقت لازم برای انتخاب بهترین پزشک لیپوماتیک را به عمل آورد. در راستای این امر بهتر است چندین گزینه را مدنظر داشته باشید و از چند مرکز معتبر بازدید کنید.

قبل از جراحی حتماً مشاوره داشته باشید. فراموش نکنید که این عمل دارای نتایج بسیار ماندگاری است و با انتخاب درست زیبایی و سلامتی را به خود هدیه خواهید داد. نحوه پاسخگویی مرکز درمانی در صورت بروز مشکل و عوارض جانبی بعد از انجام عمل نیز یکی از موارد مهمی است که باید حتماً از افرادی که در این کلینیک اقدام به انجام لیپوماتیک کرده‌اند، پرسیده شود.

گام آخر و مکمل تمامی این موارد، خود فرد است. در واقع انجام این عمل زیبایی در بهترین مرکز و زیر نظر بهترین پزشک تنها نیمی از راه است و بخش مهم‌تر آن رعایت نکات مراقبتی است تا عوارض در حد چشمگیری کاهش پیدا کند و نتایج مدنظر حاصل شود. تمام نکات مراقبت بعد از لیپوماتیک نیز توسط پرسنل و پزشک در جلسات مشاوره به فرد آموزش داده خواهد شد.

بهترین دکتر و جراح لیپوماتیک در ایران (1401)

عمل‌های زیبایی به دلیل حساسیتی که دارند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. به این معنا که کوچکترین اشتباه پزشک متخصص و کلینیک می‌تواند خسارت‌ها و عوارض بسیار زیادی را در پی داشته باشد. عمل لیپوماتیک نیز به دلیل قرار گرفتن در دسته عمل‌های زیبایی تهاجمی از این قاعده مستثنی نیست.

اگر شما نیز قصد انجام لیپوماتیک را در سر داشته و به دنبال یک دکتر خوب برای لیپوماتیک در تهران و همچنین انتخاب بهترین کلینیک لیپوماتیک هستید در این مقاله همراه ما باشید. کلینیک تخصصی نورا بیوتی با حضور بهترین جراح لیپوماتیک در تهران یکی از بهترین‌های ایران بوده و بیماران را در تمامی مراحل درمان به بهترین نحو ممکن همراهی می‌کند.

تخصصی ترین مرکز لیپوماتیک در ایران

عمل لیپوماتیک با توجه به مزایای قابل توجهی که دارد توانسته است به یکی از محبوب‌ترین عمل‌های زیبایی دنیا برای رسیدن به هیکلی زیبا و ‌ایده‌آل تبدیل شود. اما در این میان موضوعی که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، انتخاب یک کلینیک معتبر و شناخته شده برای این منظور است چرا که انتخاب یک کلینیک استاندارد و مجهز، اولین و مهم‌ترین قدم در راستای داشتن عملی موفقیت‌آمیز با نتایج دلخواه است. دو مورد از مهم‌ترین معیار‌هایی که در انتخاب مرکز تخصصی جراحی لاغری اهمیت دارند عبارتند از:

·         توجه به تجهیزات و دستگاه‌های مرکز تخصصی

این روز‌ها روش‌های متعددی برای انجام عمل لیپوماتیک روی کار آمده‌اند. روش‌های جدیدتر و مدرن‌تر در مقایسه با روش‌های قدیمی، نتایج مثبت بیشتری را در پی داشته و فرد دوره نقاهت کوتاه‌تری را برای رسیدن به نتایج دلخواه خود پشت سر خواهد گذاشت. هر چه کلینیک انتخابی به دستگاه‌های پیشرفته‌تری مجهز باشند، شرایط جراحی برای مراجعین بهتر خواهد بود.

·         حضور بهترین دکتر لیپوماتیک

شرط دوم در انتخاب مرکز تخصصی خوب برای انجام جراحی لاغری، توجه به مهارت و تخصص جراح است چرا که تجربه و تخصص پزشک، اهمیت بالایی برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل و جلوگیری از آسیب‌های جانبی دارد.

بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران، مراکز زیبایی و تخصصی بسیاری را دارا است به طوری که کاندید‌های انجام پیکرتراشی می‌توانند در شهر تهران از خدمات بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران بهره برده و از اندام زیبای خود بعد از عمل پیکرتراشی لذت ببرند. از آنجایی که شمار این مراکز روز به روز در حال بیشتر شدن است، انتخاب گزینه مناسب برای افراد، دشوارتر شده است.

یکی از بهترین کار‌ها برای شناخت بهترین مرکز جراحی لاغری در تهران و البته ایران، توجه به نظر کسانی است که لیپوماتیک انجام داده‌اند. کلینیک پوست و مو رز با داشتن کادر درمان حرفه‌ای و تخصصی و حضور بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران توانسته است نام خود را در لیست بهترین‌ها قرار داده و رضایت تمامی مراجعه‌کنندگان را به خود جلب کند.

انتخاب بهترین جراح برای عمل لیپوماتیک

انتخاب بهترین پزشک برای انجام عمل زیبایی لیپوماتیک، تأثیر به‌سزایی در رسیدن به نتیجه دلخواه شما خواهد گذاشت. پیکرتراشی این روز‌ها در اکثر کلینیک‌های زیبایی توسط بسیاری از پزشکان انجام می‌شود و افراد زیادی از این امر خرسند هستند اما برای آن که به اندام ‌ایده‌آل و نتایج دلخواه خود برسید باید به پزشک متخصصی مراجعه کنید که دارای تجربه کافی در درمان متقاضیان با شرایط خاص باشد.

می‌توانید از کلینیک بخواهید شماره مراجعین قبلی را به شما بدهد تا با آن‌ها صحبت کنید و کاملاً از عوارض و خطرات آگاه شده و رضایت آن‌ها را از عملکرد متخصص جویا شوید. در ادامه، چند فاکتور برای یافتن بهترین متخصص لیپوماتیک برای شما آورده شده است:

·         از مراجعین قبلی سوال کنید.

با تنظیم لیستی از پزشکان بالقوه شروع کنید. اکثر جراحان پلاستیک، لیپوماتیک را انجام می‌دهند. از خانواده، دوستان و سایر کسانی که پیکرتراشی را انجام داده‌اند، درباره پزشک معالج آن‌ها بپرسید. در صورتی که در بین اطرافیان خود فردی که لیپوماتیک انجام داده است پیدا نکردید یا به دنبال گزینه‌های بیشتری هستید، می‌توانید در اینترنت و سایت‌های معتبر به دنبال پزشکان متخصص بگردید. اکثر وبسایت‌های معتبر، رتبه‌بندی رضایت مراجعین را نشان می‌دهند که به شما در انتخاب جراح کمک خواهد کرد.

·         اعتبارنامه و تجربه

برای تحقیق درمورد اعتبار و تجربه پزشکان وقت بگذارید. به دنبال پزشک معالجی باشید که در جراحی پلاستیک یا سایر تخصص‌ها دارای مجوز باشد و به طور مرتب و موفق عمل زیبایی لیپوماتیک را انجام می‌دهد. هر چه یک پزشک سوابق کاری بیشتری در رابطه با جراحی لاغری داشته باشد، برای پیش‌بینی و جلوگیری از عوارض، آمادگی بهتری دارد.

·         بررسی عملکرد بیمارستان یا کلینیک زیبایی

عمل‌های جراحی اغلب به تیمی از متخصصین در زمینه مراقبت‌های بهداشتی نیاز دارند. به همین دلیل، شما باید کیفیت کلی مراقبت از فرد را نیز در بیمارستان یا مراکز درمانی که پزشک معالج می‌کند در نظر بگیرید. در نظر داشته باشید که عمل زیبایی لیپوماتیک شما ممکن است در بیمارستان انجام شود. در صورتی که در بیمارستان انجام می‌شود، درمورد رضایت مراجعین در آن بیمارستان تحقیق کنید. در حالت‌ ایده‌آل، شما باید یک بیمارستان یا کلینیکی در منطقه خود پیدا کنید که عملکردی بهتر از حد انتظار داشته باشد.

ویژگی ها و معیار های انتخاب پزشک مناسب برای لیپوماتیک

قبل از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی، درمورد ویژگی‌ها و معیار‌های پزشک متخصص پوست و مو و یا جراح پلاستیک خود تحقیق کنید. در تمام حوزه‌های پزشکی زیبایی، مهارت‌های خاص و مختلفی مورد نیاز است و جراح شما باید تجربه و تخصص کافی را در این زمینه داشته باشد.

به همین منظور می‌توانید سؤالاتی از قبیل اینکه چه آموزش‌هایی در زمینه انجام پیکرتراشی دیده‌اند و اینکه چند سال است که مشغول انجام این عمل زیبایی هستند، بپرسید. همچنین دانستن اینکه چند بار عمل زیبایی لیپوماتیک را با موفقیت انجام داده‌اند، امر مهمی به شمار می‌رود. برای رسیدن به بهترین نتایج حاصل از عمل زیبایی پیکرتراشی، سرعت عمل و مهارت‌های پزشک متخصص نیز در این امر از اهمیت بسیاری برخوردار است.

نتایج به دست آمده از لیپوماتیک به دست بهترین دکتر

تجربه جراحان ایرانی در جراحی مقرون به صرفه لیپوماتیک در ایران باعث شده است اکثر افراد شانس زیادی برای کاهش سایز با موفقیت داشته باشند. نیازی به نگرانی درمورد عمل جراحی پیکرتراشی نیست. نکته مهم این است که یک جراح پلاستیک ماهر، بیمارستان و یا کلینیک معتبری را برای انجام جراحی لاغری پیدا کنید.

عمل زیبایی لیپوماتیک توسط بهترین پزشکان متخصص، یکی از عمل‌های بسیار ایمن و مطمئن برای رسیدن به اندام ‌ایده‌آل می‌باشد. نتایج به دست آمده لیپوماتیک به دست بهترین پزشکان، تا زمانی که التهاب کم نشود، مشخص نخواهد بود. در برخی موارد، تورم پس از پیکرتراشی ممکن است چندین ماه طول بکشد. بیشتر تورم‌ها پس از حدود ۴ هفته برطرف می‌شوند.

افرادی که پس از عمل زیبایی پیکرتراشی وزن خود را حفظ می‌کنند معمولاً می‌توانند انتظار نتایج دائمی داشته باشند. ممکن است مدتی زمان ببرد تا بهترین نتایج حاصل از لیپوماتیک را مشاهده کنید. بدن شما هر روز با کانتور جدید خود سازگار می‌شود و شکل می‌گیرید. اگر زندگی سالم را در زمینه کنترل وزن حفظ کنید، عمل زیبایی لیپوماتیک در‌های یک زندگی مناسب را برای شما باز می‌کند. نکته مهم این است که وزن خود را ثابت نگه دارید و شیوه زندگی خود را با ورزش و غذا‌های سالم تغییر دهید.

هزینه های لیپوماتیک بهترین پزشک متخصص

هزینه لیپوماتیک توسط بهترین پزشک متخصص، بسته به محل درمان، منطقه و موقعیت جغرافیایی شما ممکن است متفاوت باشد. اما به طور کلی عوامل زیر می‌تواند بر هزینه عمل زیبایی پیکرتراشی تأثیر‌گذار باشند:

 • هزینه بیهوشی و یا بی‌حسی موضعی
 • هزینه‌های کلینیک تخصصی و یا اتاق عمل بیمارستان
 • هزینه آزمایش‌های قبل از انجام عمل زیبایی پیکرتراشی
 • هزینه گن‌های مورد استفاده پس از لیپوماتیک
 • حق‌الزحمه پزشک متخصص
 • هزینه دارو‌های تجویز شده پس از لیپوماتیک

لیپوماتیک در ایران یکی از عمل‌های جراحی زیبایی و پلاستیک است که با از بین بردن رسوبات چربی اضافی، به لاغر شدن قسمت‌های خاصی از بدن کمک می‌کند. هزینه عمل زیبایی لیپوماتیک در ایران توسط بهترین پزشکان متخصص، حداقل ۱۷۰٪ کمتر از انگلیس و ایالات متحده است. ایران یکی از بهترین کشور‌ها برای پیکرتراشی است و جالب است که در سال ۲۱۰۸ ایران، هند و ایالات متحده از جمله کشور‌هایی بودند که بیشترین میزان جراحی لیپوماتیک را داشتند. با این حال، هزینه جراحی لاغری در ایران کمترین قیمت را در مقایسه با سایر کشور‌ها داشت.

به طور روزانه، هزاران نفر در هر گوشه جهان به ایران سفر می‌کنند تا عمل زیبایی لیپوماتیک را در ایران توسط پزشکان متخصص و مجرب انجام دهند. کلینیک‌ها و بیمارستان‌های ایران مجهز به امکانات پیشرفته پیکرتراشی هستند. بیمارستان‌های ایران خدمات جراحی لیپوماتیک را با کیفیت بالایی ارائه می‌دهند که کاملاً برابر با خدمات در کشور‌های ایالات متحده و اروپا است. بنابراین شما می‌توانید عمل زیبایی پیکرتراشی را در ایران با مناسب‌ترین قیمت انجام دهید.

کلینیک نورابیوتی با داشتن محیطی کاملاً بهداشتی و استاندارد و البته مجهز بودن به پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه‌های مختلف زیبایی و به خصوص لیپوماتیک، به یکی از بهترین‌های تهران و ایران تبدیل شده است. به طوری که تمامی مراجعه‌کنندگان این کلینیک می‌توانند به کمک تخصص بالای بهترین دکتر پیکرتراشی که در این کلینیک حضور دارد بدون کمترین آزار و اذیت، به نتایج مطلوب و دلخواه خود در کوتاه‌ترین دوره نقاهت برسند. از جمله اصلی‌ترین مزایای مراجعه به این مرکز تخصصی لیپوماتیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برخورداری از کادر درمانی کاملاً مجرب
 • حضور بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران
 • داشتن محیطی کاملاً بهداشتی و استاندارد
 • مجهز به دستگاه‌های پیشرفته دنیا و استفاده از به روزترین روش‌های پیکرتراشی برای رسیدن به نتایج‌ ایده‌آل
 • ارائه خدمات باکیفیت با هزینه‌ای مناسب
 • داشتن گروه تخصصی مشاوره برای کمک و راهنمایی مراجعین در تمامی مراحل درمان

اگر تصمیم خود را برای استفاده از خدمات بهترین پزشک لیپوماتیک در تهران گرفته‌اید، می‌توانید همین حالا از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با مشاوران ما تماس گرفته و اطلاعات کامل‌تری را در خصوص این عمل زیبایی از جمله هزینه لیپوماتیک و … به دست ‌آورید.

منبع مقاله:

https://noorabeauty.com/عملية-شفط-الدهون/

تحریریه آپارات نیوز

خبرنگار اقتصادی با تحلیل تأثیرات تجارت جهانی و تغییرات سیاست‌های تجاری.
دکمه بازگشت به بالا