دانش و سلامتکسب و کار برتر

چگونه در اینستاگرام لایک بگیریم؟

لایک گرفتن در اینستاگرام

اینستاگرام در چند سال اخیر منبع درآمد خوبی برای مردم جهان شده است. اما کسب درآمد از اینستاگرام کار آسانی نیست و برای اینکه یک صفحه اینستاگرام درآمدزایی داشته باشد، باید تعداد فالوورها و لایک های پست های خود را افزایش دهید.

به طور کلی، هرچه تعداد لایک‌های شما در پست‌ و استوری اینستاگرام بیشتر باشد، پیج شما توسط اینستاگرام محبوب‌تر می‌شوید. با رشد و بالا رفتن آمار پیج، صفحه شما به افراد بیشتری نشان داده خواهد شد. با این کار کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور کم هم امکان پذیر خواهد بود.

رشد ارگانیک را می توان با برخی تکنیک ها در شبکه اجتماعی به دست آورد. به دست آوردن لایک در اینستاگرام یکی از راه‌های دستیابی به دید بیشتر در اینترنت است، اگرچه تعداد لایک‌ها دیگر در اپلیکیشن موبایل نمایش داده نمی‌شود. یکی از معیارهایی که الگوریتم‌های شبکه اجتماعی برای نمایش پست‌ها در صفحه اصلی استفاده می‌کنند، تعداد دفعاتی است که کاربران از پروفایل‌هایی که دنبال می‌کنند، پست‌ها را لایک کرده‌اند.

پست‌های اکانت‌هایی که بیشترین تعامل را دارند معمولاً همان پست‌هایی هستند که ابتدا ظاهر می‌شوند، به همین دلیل است که گرفتن لایک فالوورهای خود بسیار مهم است.

کسانی که می‌خواهند به صورت ارگانیک در شبکه اجتماعی رشد کنند، می‌توانند از تکنیک‌هایی مانند تولید محتوای خاص، استفاده از هشتگ‌ها برای دستیابی به پروفایل‌های مختلف، پست کردن در زمان‌هایی که کاربران فعال‌تر هستند و راه‌های دیگر استفاده کنند.

در اینجا هفت نکته وجود دارد که می تواند به شما کمک کند لایک بیشتری در اینستاگرام داشته باشید. شایان ذکر است در دستورالعمل های شبکه اجتماعی استفاده از ربات ها یا ابزارهای خارجی برای این منظور که ممکن است باعث تنبیه کاربر شود را مجاز نمی داند. بنابراین، بهترین راه برای افزایش تعداد لایک، استفاده از ویژگی های خود اینستاگرام است.

در زمانی که مخاطبان شما فعال هستند پست کنید

دانستن زمانی که اکثر فالوورهای شما در شبکه اجتماعی فعال هستند، جایگزین خوبی برای دریافت لایک بیشتر در نشریات شما است. کاربران حساب‌های تجاری یا سازندگان به اطلاعات فعالیت دنبال‌کنندگان دسترسی دارند.

برای این کار کافیست به پروفایل خود دسترسی داشته باشید، بر روی “اطلاعات” کلیک کنید، تب “عمومی” را باز کنید، در پایین صفحه، می توانید جزئیاتی مانند ساعت هر روز از هفته که فالوورهای شما معمولا از اینستاگرام استفاده می کنند را مشاهده کنید. پر استفاده ترین دوره ها و پست های خود را برای آن لحظات برنامه ریزی کنید.

علاوه بر این، اینستاگرام همچنین زمان هایی را که افراد معمولاً با پروفایل شما ارتباط برقرار می کنند را نمایش می دهد. برای این کار نیز لازم است به اطلاعات موجود در حساب کاربری خود دسترسی پیدا کرده و بر روی “Activity” کلیک کنید. شبکه اجتماعی بهترین زمان دسترسی و تعامل فالوورهای شما با انتشارات شما را نشان می دهد.

از هشتگ ها به درستی استفاده کنید

هشتگ ها برای گرفتن لایک از افرادی که هنوز پروفایل را فالو نکرده اند بسیار استفاده می شود. با این حال، در صورت استفاده بیش از حد یا نادرست، کاربر ممکن است به دسترسی مورد نظر خود دست پیدا نکند و حتی نشریه را به عنوان هرزنامه طبقه بندی کند.

ایده آل این است که حداکثر 9 کلمه کلیدی بنویسید که محتوای پست شما را نشان می دهد، بنابراین افراد علاقه مند به موضوع آن را دوست داشته باشند و بتوانند نمایه شما را دنبال کنند. علاوه بر این، بهترین مکان برای استفاده از هشتگ ها در کپشن نیست، بلکه در نظرات انتشارات شما است.

سعی کنید تمامی کار ها بصورت طبیعی باشد تا از بلاک شدن در اینستاگرام جلوگیری کنید. هر رفتار غیرعادی در اینستا میتواند با محدود و یا بلاک شدن روبرو شود.

حتما پست بگذارید

تغذیه پروفایل خود با پست های معمولی نیز برای دریافت لایک بیشتر بسیار مهم است. نمایه هایی با به روز رسانی کم معمولاً فالوور و در نتیجه لایک ها را از دست می دهند. به این ترتیب، ایده آل این است که برنامه ای از پست های هفتگی، ترجیحا در زمان های مشابه ایجاد کنید تا فالوورهای شما به دیدن محتوای شما عادت کنند. از ابزار Creator Studio فیس بوک برای برنامه ریزی محتوایی که منتشر می شود استفاده کنید.

در یک موضوع سازمان یافته سرمایه گذاری کنید

داشتن یک فید سازمان یافته با عکس های زیبا و هماهنگ می تواند توجه فالوورهای احتمالی را به پروفایل شما جلب کند. روی تکنیک‌های سازمان پست سرمایه‌گذاری کنید، مانند پست‌های مشابه بر اساس ردیف، رنگ، موزاییک، طرح‌دار با حاشیه و غیره.

از برنامه‌هایی استفاده کنید که به شما امکان می‌دهند فید خود را با پست‌ها تجسم کنید و به این فکر کنید که آیا زیبایی‌شناسی برای کاربرانی که از حساب اینستاگرام شما بازدید می‌کنند جذاب است یا خیر. مهم است که محتوا را طوری برنامه ریزی کنید که فید شما به هم نریزد و دقیقاً آنچه را که پروفایل اینستاگرام شما می خواهد منتقل کند نشان دهد: محصولات مارک دار، محتوای خاص یا عکس های شخصی.

بدانید که مخاطب چه چیزی را می پسندد و محتوای خاص را ارسال کنید

در نمایه برندتان، کسب‌وکارهای کوچک، شخصی یا اینستاگرام نکات خاصی مانند بازی‌ها و سریال‌ها، لایک‌ها به شما کمک می‌کنند تا بدانید که آیا افراد پست‌ها را دریافت می‌کنند و محتوا را دوست دارند یا خیر. هنگام دسترسی به اطلاعات پست های خود، تجزیه و تحلیل کنید، ببینید کدام یک بیشترین تعامل را داشتند و سپس روی محتوایی با موضوعات مشابه سرمایه گذاری کنید. به این ترتیب، شانس دریافت لایک بیشتر پست های شما افزایش می یابد.

مکان ها را اضافه کنید

یکی از گزینه‌ها برای دستیابی به لایک‌ها و فالوورهای تازه وارد در منطقه شما یا افرادی که به مکان‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده از موقعیت مکانی در پست‌ها است. با کلیک بر روی آدرس یک نقطه توریستی، مغازه ها یا حتی شهرها، تمام پست هایی که مکان را اضافه کرده اند نمایش داده می شوند.

پست هایی که بیشترین لایک را داشته باشند در میان مرتبط ترین مطالب در موقعیت جغرافیایی نمایش داده می شوند. برای استفاده از این ویژگی، کافی است پس از نوشتن عنوان نشریه، روی «افزودن مکان» کلیک کنید.

مشارکت کنید و پروفایل های دیگر را تگ کنید

مشارکت با سایر پروفایل‌ها در اینستاگرام به شما کمک می‌کند به افرادی دسترسی پیدا کنید که قبلاً حساب شما را دنبال نکرده‌اند. این ویژگی را می‌توان با پروفایل‌های برندهای کوچک، شرکت‌های سازنده محتوا انجام داد و برای لایک گرفتن از نشریات آنها، جالب است که هر دو پروفایل شریک پست‌های مشابهی می‌گذارند و یکدیگر را تگ می‌کنند.

بنابراین، دنبال کنندگان این دو حساب می توانند به پروفایل دیگر دسترسی پیدا کنند، به محتوا علاقه مند شوند و تعامل را افزایش دهند.

 

 

تحریریه آپارات نیوز

خبرنگار اقتصادی با تحلیل تأثیرات تجارت جهانی و تغییرات سیاست‌های تجاری.
دکمه بازگشت به بالا